dr Bartosz Pękała

Cudowny lekarz. Prowadził moje 3 ciąże. Za każdym razem profesjonalnie. Ludzkie podejście do problemów. Polecam z czystym sumieniem.

Cudowny Pan Doktor, wyczerpująco odpowiedział na wszystkie moje pytania i poświęcił mi bardzo dużo czasu. Dokładnie zebrał wywiad, przeprowadził badanie, wykonał USG i zaproponował wykonanie dodatkowych niezbędnych badań. Poza tym jest bardzo uprzejmy, taktowny i delikatny. Polecam i dziękuję Panu Doktorowi :)

Piątka to ocena zdecydowanie za niska - Moja ocena to szóstka z plusem. Podoba mi się bardzo szerokie i całościowe podejście do diagnozowanego problemu, olbrzymie zaufanie jakie wzbudza wśród pacjentów kompetencje. Ogólnie pełen profesjonalizm !

Piątka to ocena zdecydowanie za niska - Moja ocena to szóstka z plusem.

Polecam gorąco tego lekarza, kompetentny, konkretny, szczery, wzbudzający zaufanie.