dr Bartosz Pękała

1. Mimo że na stronie Web podane kwoty są inne od tego co sobie życzy. 2. MZ zaleca ograniczania wizyt lekarskich nie zagrażających życiu w związku z pandemią SARS-CoV-2 to wydzwania po wszystkich, robi dość prywatny wywiad i prosi aby przybyć na wizytę (no bo gruba kasa ucieka). 3. Nie pyta czy pacjent ma jakieś potrzeby czy problemy tylko sam po swojemu wykonuje to co wynajdzie. 4. Chociaż w obecnej chwili sytuacja spowodowana COVID-19 jest co raz większa to nadal nakazuje umawiania wizyt w przeciągu kolejnych 2-3 tygodni (no bo ...

1. Mimo że na stronie Web podane kwoty są inne od tego co sobie życzy.
4. Chociaż w obecnej chwili sytuacja spowodowana COVID-19 jest co raz większa to nadal nakazuje umawiania wizyt w przeciągu kolejnych 2-3 tygodni (no bo trzeba "wykonać plan").
5. Zapomnijcie o wysyłaniu wiadomości przez formularz kontaktowy na stronie Web UlubionyLekarz bo przy próbie wysyłki wywala błąd o niewysłanej wiadomości. No ale płatność przez stronę będzie możliwa za przesłanie e-recepty albo zarejestrowania L4 - no bo nic za darmo!!
6. Kontakt mailowy jak i telefoniczny na numer stacjonarny graniczy z cudem!! Od kilku dni partnerka oczekuje odpowiedzi na maila, a telefon stacjonarny tylko jest chyba wpisany po to aby w trakcie badań lekarzowi leciała jakaś nutka gdy ktoś dzwoni.

Bardzo miła i przyjemna moja pierwsza wizyta 🙂Pan doktor bardzo miły i rozmowny. Po ludzku wszystko wytłumaczy i pokieruje w razie pomocy Polecam👌

Cudowny lekarz. Prowadził moje 3 ciąże. Za każdym razem profesjonalnie. Ludzkie podejście do problemów. Polecam z czystym sumieniem.

Cudowny Pan Doktor, wyczerpująco odpowiedział na wszystkie moje pytania i poświęcił mi bardzo dużo czasu. Dokładnie zebrał wywiad, przeprowadził badanie, wykonał USG i zaproponował wykonanie dodatkowych niezbędnych badań. Poza tym jest bardzo uprzejmy, taktowny i delikatny. Polecam i dziękuję Panu Doktorowi :)

Piątka to ocena zdecydowanie za niska - Moja ocena to szóstka z plusem. Podoba mi się bardzo szerokie i całościowe podejście do diagnozowanego problemu, olbrzymie zaufanie jakie wzbudza wśród pacjentów kompetencje. Ogólnie pełen profesjonalizm !

Piątka to ocena zdecydowanie za niska - Moja ocena to szóstka z plusem.

Polecam gorąco tego lekarza, kompetentny, konkretny, szczery, wzbudzający zaufanie.