lek. dent. Bartosz Śmieszek

Bardzo polecam Klinikę. Jestem pacjentką dr Bartosza Śmieszka. Usługi wykonywane są na wysokiej jakości sprzęcie, w oparciu o dobry materiał. Wizyty zaplanowane, bez opóźnień. Dr Bartosz ma super kontakt z pacjentem, wszystko jest jasne i zrozumiałe. Koszty porównywalne, adekwatne do jakości usługi. Na uznanie zasługuje również personel recepcji. Brawo!!! oby więcej takich placówek.

Brawo!!! oby więcej takich placówek.

Leczę zęby u doktora już 3 rok i jestem bardzo zadowolona z Jego profesjonalizmu! Jest na prawdę godny polecenia! Zabiegi wykonywane bez bólu i bardzo dokładnie, na koniec wszystko spokojnie tłumaczy! Oswoi nawet najbardziej przestraszonego pacjenta! Mam tylko i wyłącznie do Niego największe zaufanie! Serdecznie wszystkim polecam!

Polecam! Nowoczesny sprzęt w klinice, fachowa obsługa, przystępne ceny, miłe podejście. Byłem u kilku stomatologów w Inowrocławiu, jednak u Pana Bartosza zostanę na dłużej:)

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pana dr.Dworaka.Pełen profesjonalizm i poczucie humoru.Polecam,bo nie jest drogo.Za usunięcie 2 zębów,zdjęcia,znieczulenie-180zł.

Młody człowiek zapoznany z najnowszą technologią, posiadający dobry sprzęt, pełna kompleksowość. Pierwszy raz spotkałam się z tym, że lekarz wita się i żegna podając dłoń co zrobiło na mnie ogromne wrażenie. Podejście do klienta, atmosfera to niebywałe atuty tego miejsca. Jedyną uwagą jest to iż powinno się pacjenta wcześniej uprzedzić o orientacyjnym koszcie - bo nie każdy może mieć odpowiednią ilość gotówki. Lepiej zapytać wcześniej o koszty żeby nie było niespodzianek. Lekarza polecam i serdecznie pozdrawiam za pomoc w ciężkich chwilach moje szóstki;-)

Stomatolog i Klinika Dental Primus naprawde godne polecenia! Profesjonalne i miłe podejście do pacjenta, zarowno lekarzy jak i całego personelu, wyposażenie gabinetu świetne, cała wizyta przebiega bardzo sprawnie i bezstresowo. Cena niestety wysoka, jednak uważam, że zdecydowanie warto zapłacić za dobrą jakość! Jedyną niedogodnością może być brak możliwości płacenia kartą.

Witam Lekarz godny polecenia. Profesjonalne i bardzo miłe podejście do pacjenta. Niestety za wizytę w tej klinice trzeba dosyć dużo zapłacić. W moim przypadku trzy wizyty leczenie kanałowe jednego zęba to koszt 700 zł. Jeśli ktoś ma pieniądze to szczerze polecam!!!

Witam

Witam! Mam pytanie czy Pan Śmieszek jest tym lekarzem stomatologiem,który mi ,,uciekł,, z Nowego Dworu Gdańskiego? Jeżeli tak no wielka szkoda! jest to jedyny lekarz, który bardzo dobrze leczył zęby. Do Inowrocławia bardzo daleko i wielka szkoda!!!

Byłam z córką fachowa pomoc , wyposażenie gabinetu świetnie , zespół bardzo miły polecam każdemu

Zdecydowanie polecam.Jest kompetentny , uprzejmy,wzbudzający zaufanie.Wizyta u niego to naprawde przyjemność a nie męka.

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Inowrocław"?

Publiczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Inowrocławiu
ulica Poznańska 97