Filtruj terminy

lek. dent. Piotr Hernacki

Stomatolog, Protetyk

PRODENT
88-100 Inowrocław

Pan doktor to fachowiec na najwyższym poziomie.Jest wrażliwy,pyta pacjenta,czy ząb podczas leczenia boli..Uczciwy-stwierdził,że nie muszę mieć kanałowo leczony ząb,założył mi plombę i zrekonstruował ząbek.Szczerze polecam.Dziękuję,Doktorze.
Opinia dodana przez: Anna

Waleria Goral

Protetyk, Stomatolog

Inowrocław

Stomatolog godny polecenia jak najbardziej.

lek. dent. Emil Tworkowski

88-100 Inowrocław

Stomatolog godny polecenia. Zawsze wybiera opcję leczenia najlepszą dla pacjenta. Nie spieszy się, umie wszystko dokladnie wytłumaczyć. Jest bardzo uprzejmy i mily, dzięki temu pacjent nie musi się stresować.
Opinia dodana przez: Ewelina

lek. dent. Karolina Bogusz-Golec

Młyńska 53A/7
88-100 Inowrocław

Bardzo miła Pani doktor z bardzo dobrym podejsciem do pacjentów.Polecam jak stomatolog to tylko Pani Karolina.
Opinia dodana przez: Anna

lek. dent. Mariusz Niklas

Dworcowa 31
88-100 Inowrocław

Jesli chodzi o dentyste, podejrzewam ze nie ma większego tchorza ode mnie. Wieczne problemy z zębami, efekt, chore, bolące, niedoleczone.. A teraz... Za każdym razem umawiam sie na jak najszybsze termin. Mogłabym napisać ze dobry lekarz, ale to mijaloby sie z prawda. Najlepszy. Polecam wszelkim osobom, panicznie bojacych sie stomatologa.
Opinia dodana przez: sandra

lek. dent. Andrzej Prusak

gabinet prywatny
św. ducha 9
88-100 Inowrocław

Lekarz godny polecenia. Świetnie poradził sobie z problemem, z którym inni nie wiedzieli, co zrobić. Specyficzne poczucie humoru i relaksująca muzyka w gabinecie.

lek. dent. Bartosz Śmieszek

88-100 Inowrocław

Pan doktor to świetny specjalista. Naprawdę polecam! Zdecydowałam się na implant. Jakieś 3 miesiące temu miałam wkręconą śrubę implantologiczną. Oczywiście w znieczuleniu..Choć nie myślałam, że aż takim dobrym. Podczas zabiegu kompletnie nic nie czułam. Nic nie bolało. Po zabiegu w tym samym dniu odczuwałam jakiś dyskomfort, ale nie nazwałabym tego bólem. Po dwóch dniach już było normalnie tak jak wcześniej. Jutro jestem umówiona na założenie implantu. Już nie mogę się ...
Opinia dodana przez: Karolina

lek. dent. Ewa Chmielewska

Ortodonta, Stomatolog

Świętokrzyska 53 (Centrum Stomatologiczne)
88-100 Inowrocław

Pani „malgosia30”. Daje Pani opinie 3/5, gdzie pauje Pani komus (w tym przypadku dr Chmielewskiej) opinie, a pisze Pani, ze nie zna jej i metod leczenia. Mnie Pani doktor 15 lat temu tez usunela zdrowe 5tki, dwie. I uczciwie powiem, ze to byla NAJLEPSZA decyzja. Zeby nie „cofnely” mi sie i efekt jest wow, ktory chwala inni lekarzr, ortodonci. Podczas gdzie niektorym moim znajomym (bez usuwania) zeby wrocily do stanu ...
Opinia dodana przez: Agata

Krzysztof Białach

Mickiewicza 62
88-100 Inowrocław

Właśnie wróciłam z wizyty u Pana Krzysztofa jestem Mega zadowolona obsługa na wysokim poziomie pełen profesjonalizm. Nie miał problemu przyjąć nas o tej godzinie mimo pożnej godziny 22.00 cena do negocjacji gorąco polecam bez bólu szybko miło i solidnie kontakt tel. Perfekcyjny Nie Ma Drugiego Takiego lekarza w Kuj.pomorskim.Polecam Wszystkim Już się nie Boję.Będę częściej Mega Zadowolona
Opinia dodana przez: Marika

lek. dent. Paweł Gostomczyk

88-100 Inowrocław

Strach przed dentystą wielki... Jestem z czasów gdzie nie było chłodzenia wodą, mikroskopów... Do leczenia gro zębów w tym 2 z wykrzyknikiem...:) Jestem po odbudowie 2 i 1, leczeniu kanałowym 5 Moja opinia - obojętnie gdzie będzie pracował ten człowiek - stawiam się na umówiony termin - fachowo, bez stresu, bólu, konkretnie.
Opinia dodana przez: Michał

lek. dent. Jerzy Zawada

ulica Wierzbińskiego 74
88-100 Inowrocław

Super lekarz. Rwanie ósemek, to u doktora bułka z masłem. Przesympatyczny człowiek, fachowiec godny polecenia. Można iść w ciemno do tego lekarza, bez obaw. POLECAM.
Opinia dodana przez: Violetta

Janina Wójcik

Władysława Łokietka 35 lok. 34
88-100 Inowrocław

NIE POLECAM !!!! ja też myślałam na początku że jest kompetentną i uczciwą osobą ! ale Pani Janinie zależy na tym aby dobrze SKASOWAĆ a nie wyleczyć,pracuję za granicą( PO wstępnej rozmowie powiedziała "zarabiamy w Euro to płacimy w Euro !"oczywiście w przeliczeniu na złotówki ! plombowałam 4 zęby u Pani Janiny , dwa zęby w dalszym ciągu bolą , i są wrażliwe na wszystko , a pozostałe dwa - ...

lekarz Grażyna Bieńkowska

ulica Kopernika 7
88-100 Inowrocław

Pani doktor bardzo kompetentna, jestem z niej zadowolona lecz czas oczekiwania na wizytą to 1 miesiąc. Przez ten czas zepsuty ząb zdąży się rozpaść.Nie ma to znaczenia dla Pani doktor ponieważ i tak chętni są więc jedna pacjentka mniej czy więcej nie robi Pani doktor różnicy.

lek. dent. Ewa Biegańska

Chirurg stomatolog, Stomatolog

88-100 Inowrocław

Ta baba jest KOSZMARNA. Nadawałaby się do kopania rowów. Przyjechałam dziś z bólem ósemki. W gabinecie czułam się jak intruz, asystentki nie zwracały na mnie uwagi, przymulone, nieprzyjemne, po 15 min czekania na fotelu przylazła "pani doktor"... bardzo niedelikatna, nie ubrała rękawiczek, nie zwracała uwagi na mój ból i szczękościsk szarpała jakby robiła to na złość...ale teraz najlepsze ! Stwierdziła u mnie tyłozgryz hahh pierwszy raz w życiu usłyszałam takie ...
Opinia dodana przez: klaudia
Najdroższy w mieście, leci na kasę i na ilość a nie na jakość. Wyrwał mi ząb i zostawił kawałki korzenia. Gdy poszedłem na poprawkę to zaczął mi rwać na żywca - zero znieczulenia. Byłem cały we krwi. Ściemnia że zrobi coś na kasę chorych a na wizycie okazuje że owszem ale dopiero na następnej. Na kolejnej robi tak samo i tak bez przerwy. TRAGEDIA!!!

Maria Osińska

Ortodonta, Stomatolog

Inowrocław

lek. dent. Ewa Chmielewska

Stomatolog, Ortodonta

Świętokrzyska 53 (Centrum Stomatologiczne)

lek. dent. Dorota Popławska

Wojska Polskiego 7 lok. 1