lekarz Bartosz Stasiak

Rzeczowy i bardzo kompetentny Ortopeda,przy tym uprzejmy i życzliwie nastawiony do Pacjenta. Pan Dr przeprowadził u mnie zabieg-zakonczony pełnym sukcesem i ładnym szyciem:-) Szczerze polecam Pana Doktora, warto za nim pojechac nawet do Bochni!!!

Dr Stasiak był moim lekarzem prowadzącym w Szp.Wojsk. Trafiłam tam po wypadku. Uczestniczył też w skomplikowanej operacji piszczela. Profesjonalny, do tego b.uprzejmy i serdeczny. Troskliwy dla pacjentów. Na każde pytanie uzyskałam wyczerpującą kompetentną odpowiedż. Polecam.

Polecam, byłam na prywatnej wizycie w zeszłym tygodniu. Bardzo otwarty lekarz, który potrafi wyjaśnić problem i przedstawić sposób leczenia. Jeszcze raz polecam.

Polecam, zaangażowany i dociekliwy lekarz. diagnoza okazała się trafną, dostałem dokładny opis wraz z zaproponowanymi opcjami leczenia. Wizyta trwała ponad 30minut co niestety jest rzadkością u innych!

Bardzo miły lekarz. Trafna i szybka diagnoza. Spokojnie wyjaśnił mi powód bólu i przedstawił możliwości leczenia. Polecam, wszystkim.

Świetny fachowiec, kompetentny, uprzejmy i miły. Postawił mnie szybko na nogi po zerwaniu ścięgna Achillesa. Bardzo polecam.

Koszmar. Bardziej zainteresowany jaka piosenke bedzie grac nastepnie na computer niz badac mnie. Czekalem 2 godziny, badal mnie krotko i podal diagnoze. Pytalem czy USG nie jest potrzebny, powiedzial ze tak, ale jesli mieli USG kolejka bylaby 10 raz dluzej!!! Taki lekarz w starym stylu ktore polska nie potrzebuje. Szkoda bo mlody czlowiek

Pan przyjał mnie na Sorze na Wroclawskiej - w samej placowce na przyjecie czekalam 6h. Reka bolala niemilosiernie. Powiedziial,ze stluczenie- dal szmate na reke, a na bol tabletki przeciwbolowe. Na drugi dzien - bol sie nasilal,pojechalam do mojego ortopedy- stwierdzil,ze jak na jego gust jest zlamana i spytal,czy lekarz na pewno mnie badal. Zrobil rtg w innej plaszczyznie i okazalo sie,ze mam przezstawowe zlamanie kosci promieniowej. Absolutnie nie polecam tego lekarza.

Absolutnie nie polecam tego lekarza.