dr Bartosz Szmigiel

Ortopeda, Traumatolog

2,9
2,9

Rewelacyjny, kompetentny, empatyczny i traktujący wszystkich z tą samą życzliwością. Diagnoza trafna i szybka ulga w bólu. Polecam z całego serca.

Człowiek bez serca!! W szpitalu przyjmuje prywatnych pacjentów, a na „zwykłych nie ma czasu” !! Odmówił przyjęcia pacjentki ze złamanym kręgosłupem!!! Okropny i wyniosły człowiek! Zero empatii!! Ostrzegam!

Miałem wielkie szczęście, że w tych trudnych czasach pandemii moim problemem zajął się Pan dr. Bartosz Szmigiel. Świetny fachowiec i w dodatku bardzo życzliwy. Dziękuję doktorze i życzę samych sukcesów.

Pan doktor to świetny specjalista.Od pierwszej wizyty trafnie określił stan zdrowia i podjął właściwe leczenie.Kompetentny,sympatyczny,cierpliwy z indywidualnym podejściem do pacjenta.Warto słuchać rad Pana doktora.Wszystko co mówi na temat leczenia pacjenta-potwierdza się w badaniach.Fachowość świadczonych wizyt wśród radomskich specjalistów ortopedii oceniam na 6+.Panie Doktorze-DZIĘKUJĘ!!! Pacjentka lecząca kolano

Pacjentka lecząca kolano

Bardzo nie miły wręcz ordynarny,sprawia wrażenie, że pacjentów kazali mu przyjmować za karę.NIE POLECAM

miły, uprzejmy, zawsze ma czas by wysłuchać pacjenta nie pogania, cierpliwy, kompetentny i oby takich lekarzy było wiecej.

Zachował się nie elegancko wobec mnie robił z tego problem że o 11 w nocy przyjechałem na pogotowie .