Lekarze Bartoszyce

Ginekolog

NZOZ Poradnia Okulistyczna
pl. Konstytucji 3 Maja 13 B
11-200 Bartoszyce

Pełen profesjonalizm. Ta kobieta uratowała moje dziecko. Mimo wielu przeciwskazań (złamanie miednicy kilka lat przed porodem, 1 ciąża przed 40stką, waga dziecka 4,5kg) mój lekarz prowadzący nie widział problemu i stwierdził, że poród naturalny to najlepsze rozwiązanie. Dwa tygodnie po planowanym terminie porodu skierował mnie do szpitala i udał się na weekend. W nocy odeszły mi wody, dziecko strasznie ruszało się wtedy w brzuchu. Bałam się o dziecko. Lekarz dyżurny ...
Opinia dodana przez: Joanna

Anna Jachna

Dietetyk

Poradnia Dietetyczno-Żywieniowa,,Dieta Slim''
PCK 5
11-200 Bartoszyce

Pani Ania to super specjalistka w dziedzinie dietetyki. Dzięki Pani Ani schudłam 19 kg i waga dalej spada .Bardzo miła i sympatyczna osoba. POLECAM !!!
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Artur Łukaszewicz

Internista, Radiolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ZDROWIE s.c. B.Bednarska, A.Bok, I.Fiedorowicz, M.Męzińska
11-200 Bartoszyce

Lekarz super ,tylko Wielmożna Pani co rejestruje , nie kompetentna , roztrzepana i dawno powinna być zwolniona , ponieważ działa na szkode doktor
Opinia dodana przez: janusz

mgr Monika Majcher-Lipiejko

Dietetyk

Poradnia Dietetyczno-Żywieniowa SLIM
ul. Marksa 10/38
11-200 Bartoszyce

Współpraca z Panią Moniką zaowocowała zmianą mojego życia!!! Po pierwsze straciłam 20kg, po drugie nauczyłam się prawidłowo i zdrowo odżywiać, po 3 moja waga utrzymuje się na stałym poziomie (nie ma mowy o jojo)a współpracę z Panią Moniką zakończyłam już prawie rok temu. Czy można chcieć więcej?! Polecam serdecznie tego dietetyka, miła, kompetentna, terminowa i czyni cuda!!!

lekarz Sławomir Wójcik

Chirurg ogólny

Bartoszyce

poprostu można mu ufać i mnie osobiście nigdy nie zawiódł.Profesjonalista!

lekarz Katarzyna Sobczyk-Chilińska

Pediatra

11-200 Bartoszyce

Nie polecam Pani doktor zjadła wszystkie rozumy świata jest bardzo nie miła z niską wiedzą.
Nie ma podejścia do dzieci , bardzo wulgarna i traktuje ludzi z góry...
Opinia dodana przez: Patryk

lekarz Weronika Sokołowska

11-200 Bartoszyce

pani Sokołowska mimo młodego wieku jest osoba kompetentna i uwazam ze jest godna polecenia bylam u niej gdy miala dyzur na pogotowiu z 2 dzieci 3 latkiem i 6 miesiecznym niemowleciem moj starszy synek bardzo nie lubi byc badany ale pani doktor umiala go zabawic i zbadac bez ataku histerii z mlodszym wogole nie bylo problemu bardzo szybko i trafnie postawila diagnoze i jej zalecenia odnosnie leczenia byly klarowne i ...
Opinia dodana przez: Bogusława

Artur Olszewski

Internista, Diabetolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "OLS-MED"

11-200 Bartoszyce

kolejna wizyta i kolejna fachowa pomoc.prawidłowe rozpoznanie choroby ,i własciwe przepisanie leków.jak najbardziej polecam
Opinia dodana przez: Marcin P

Jolanta Kamińska

Gabinet Stomatologiczny

Bartoszyce

Pani Kamińska to bardzo dobry lekarz. Dokładnie tłumaczy i doradza. Jest bardzo uprzejma.Polecam serdecznie.

lekarz Ewa Gapińska

Okulista

NZOZ Poradnia Okulistyczna
pl. Konstytucji 3 Maja 13 B
11-200 Bartoszyce

Wspaniały lekarz.B.ciepłe podejście do pacjenta,dokladnie wyjaśni wszystko nie licząc czasu.Same superlatywy ale tak jest rzeczywiście.
Opinia dodana przez: ewa