lek. med. Beata Bachurska

Okulista

3,7

Po badaniu wzroku u tej pani i zamówienia okularów wg. przepisanej przez nią recepty byłem stratny (na szczęście tylko) 35 zł, jest to koszt nowych szkieł które musiałem wykonać u optyka po kolejnym badaniu, tym razem przez kompetentnego okulistę. W sumie nie wiele straciłem ale co by było gdyby moje szkła kosztowały ok 700 zł lub więcej ???? Pani ta od samego początku, jeszcze przed badaniem zauważyła, że z moim lewym okiem jest coś nie tak i myślę, że badania wykonała pod kątem tego urojonego spostrzeżenia. Dostałem receptę na (-)cylinder ...

Pani ta od samego początku, jeszcze przed badaniem zauważyła, że z moim lewym okiem jest coś nie tak i myślę, że badania wykonała pod kątem tego urojonego spostrzeżenia. Dostałem receptę na (-)cylinder w lewym oku (którego tam nie było). Po odebraniu przepisanych mi na receptę okularów zupełnie nie byłem wstanie nic przeczytać, nie rozpoznawałem wyrazów.
Powtórne badanie u innego okulisty nie wykazało żadnego cylindra w tym oku. Co jest prawdą bo widzę teraz dobrze.
Więcej do niej nie pójdę i innych też ostrzegam, bo może ich to dotkliwie szarpnąć po kieszeni.

Bardzo dobry specjalista , kompetentna , uczciwa , dokładna , przemiła osoba , przejmująca się pacjentem

Niezwykle uprzejma i kompetentna okulistka. Polecam !

Niezwykle uprzejma i kompetentna okulistka. Polecam !