lekarz Beata Błońska-Górska

2,7
2,2

Pani mega nie uprzejma, nie potrafiąca rozwiązać mojego problemu. Zbagatelizowała mnie podając kod recepty, nie zapytała nawet czy te tabletki przyjmuje. Rozwiązanie na wszystko to tabletki antykoncepcyjne, po moim argumencie zostałam wyśmiana i skierowana na „douczenie się”. Serdecznie polecam jeżeli chcesz się zrazić do ginekologa :)

Bardzo nie miła osoba z brakiem kultury osobistej. Najmniej przyjemna wizyta u lekarza w całym moim życiu.

Pani szalenie uprzejma, naprawdę miła kobieta. Ale czy kompetentny ginekolog przepisuje tabletki antykoncepcyjne bez żadnego wywiadu? Szasta receptami na nie, jak dobry wujek cukierkami? Dobry lekarz dla dziewczyn, które chcą mieć tabletki na już, ale nie zależy im na diagnozie lub badaniu.

mam 43 lata.jestem po operacji usunięcia macicy przez panią doktor.serdecznie polecam ,dobre ręce.

Bardzo nieprzyjemna osoba. Potraktowała mnie jak naciągaczkę. Byłam w ciąży, bardzo źle się czułam. Ciążę straciłam.

Bardzo dobry i uprzejmy lekarz , szczerze polecam

Bardzo dobry i uprzejmy lekarz , szczerze polecam