lekarz Beata Głogowska

1,4
1,4
1,3

Lekarz bez podejścia, cierpliwości, empatii. Jak maszyna. Ma bardzo złą opinię i nie jest lubiana nawet w środowisku lekarzy.

Właśnie wyszłam z gabinetu pani Głogowskiej. Ostrzegam każdego kto jest chory. -osłuchiwała mnie w czasie jak głosno dzwonił jej telefon. Czy coś slyszala? - osłuchiwała mnie krotko. Pospiesznie potem zajeła sie tym telefonem - informacje ze w czasie goraczki leciala mi krew z nosa zignorowala. Nie zmierzyła temperatury ani cinienia - moj chlopak i ja widzimy ze mam mocno czerwone gardlo, a pani doktor nie widziala nic, a gardlo boli, nie polykam nic, mam ślinotok - spuchła mi szyja, wezły chłonne, boli ze nie mogę dotknąć, komentarz pani doktor "węzy ...

Właśnie wyszłam z gabinetu pani Głogowskiej. Ostrzegam każdego kto jest chory.
-osłuchiwała mnie w czasie jak głosno dzwonił jej telefon. Czy coś slyszala?
- osłuchiwała mnie krotko. Pospiesznie potem zajeła sie tym telefonem
- spuchła mi szyja, wezły chłonne, boli ze nie mogę dotknąć, komentarz pani doktor "węzy chłonne bolą gdy się powiekszają szybko"
- nie m siły wstać z łóżka, dwa dni nieprzerwanie goraczkuje, komentarz: " infekcje trwają tydzień"
-opryskliwa, z poprzednia pacjentka ćwierkały o wakacjach, wychodzac obiecała jej, ze ładnie się opali
- poprosilam o badania na tarczyce, bo nienaturalnie szybko tyje, komentarz opryskliwy "tyje sie od siedzacego trybu życia"

Plusy:
-pani doktor jest zadbana, stylowy but, uczesany gustownie wlos, dobrany do stylizacji zegarek, kunsztownie dobrany dzwonek w telefonie

Moja opinia 0/5
Pojde jeszcze raz do innego lekarza albo pojade na pogotowie

NIE POLECAM. Psa bym do niej nie zaprowadził na leczenie. Chamska i opryskliwa. Zachowuje się jakby pozjadała wszystkie rozumy. Nic sobie nie robi z wywiadu i informacji uzyskanych przez pacjenta. Przepisuje tylko leki przeciwbólowe. Nie zleca żadnych badań. Szkoda, że nie można dać 0, bo na 1 nie zasłużyła. Zmieniam lekarza jak najszybciej.

NIE POLECAM. Psa bym do niej nie zaprowadził na leczenie.
Zmieniam lekarza jak najszybciej.

Najbardziej nieprzyjemny lekarz jakiego w życiu spotkałam. Traktuje ludzi z góry i przedmiotowo. Byłam u pani doktor po skierowanie na badania rutynowe. W sumie 2 razy w ciagu 5 lat u niej byłam i pierwszy i drugi raz tak samo sie zachowała. A stwierdzenie, że głowa moze bolec, mozna zemdleć, albo przez tydzien masz inny straszny ból nic dla pani doktor nie znaczy. Przecież ludzie chorują i umierają tak mi odpowiedziała. Generalnie ma w nosie pacjenta i na moje stwierdzenie, ze nie jest najsympatyczniejszym lekarzem zaczęła mnie strofować i odwracać role. NIE POLECAM. Nigdy wiecej do niej nie pójdę.

Przed chwilą wyszedłem z gabinetu p. Głogowskiej, w którym najwyraźniej odbywa jakąś karę. Po pierwsze, spóźnienie na wizytę (pacjencji czekali już w kolejce, Pani doktor pojawiła się z 20 min. spóźnieniem pachnąc dymem nikotynowym). Po drugie, chamskie i przedmiotowego traktowanie. Uprzejmość to dyscyplina nieznana pani Głogowskiej. Pani doktor oczekiwała, że to ja postawię sobie sam diagnozę. Komentarze do zgłaszanych dolegliwości wskazywały raczej, że pani doktor ma tendencję do banalizowania przypadłości pacjentów. Kulminacją była już sytuacja, w której zwróciłem pani doktor uwagę, że jest nieuprzejma i zachowuje się tak, jakby pacjentów leczyć nie chciała. W odpowiedzi pani doktor zasugerowała, że może "wypisać mi skierowanie do psychiatry". Nie mam większych doświadczeń z lekarzami, ale tego z całą odpowiedzialnością odradzam. Tacy ludzie wystawiają znaną wszystkim etykietę służbom NFZ i w pełni zasługują na negatywne opinie na tego typu serwisach, aby przestrzec innych pacjentów i aby odczuli kiedyś ich brak. Nie może być tak, że lekarze robią łaskę pacjentom i traktują ich bez żadnego poszanowania.