lek. dent. Beata Jagodzińska

Najwspanialsza pani dr.jaka spotkałam.Wspaniale podejście do pacjenta.Bylam wyrwać zęba 7 u p.doktor tak na prawdę z ulicy i nie było problemu z przyjęciem .Bardzo szybko i bez bólu wyrwała mi pani dr tego zęba a że byłam bardzo przestraszona przed zabiegiem więc pani dr.rewelacyjnie mnie zrelaksowała.Po wszystkim wyszłam zadowolona i szczęśliwa i umówiłam się na kolejną wizytę.Dziekuje serdecznie za wspaniałe podejście i pomoc.

Pani Doktor jest bardzo dobrym stomatologiem i z czystym sumieniem mogę polecić każdemu!!!! Wiem coś o tym, bo nie jeden gabinet wcześniej odwiedziłam. Przychodząc na wizytę człowiek nie jest zestresowany, bo Pani doktor jest bardzo miłą, ciepłą i kompetentną osobą. Wszystko bardzo dokładnie tłumaczy troszcząc się o pacjenta. Ponadto zabiegi stomatologiczne wykonywane są na bardzo dobrym i nowoczesnym sprzęcie , a przy tym nie jest droga:) POLECAM!!!

Uciekajcie jak najdalej. Wszedzie widzi urojona prochnice - na siedem ognisk wedlug niej inny dentysta potwierdzil zaledwie dwa - reszta to zwylke przebarwienia... by sie chodzilo pani by wiercila i kasowala.

A to ciekawe że plomby wypadają Pani po 4 dniach, ponieważ u mnie trzymają się od 10 lat. Widocznie taki materiał. Ale od razu trzeba oceniać umiejętności stomatologa na "nie", nie myśląc o tym, że czasami coś jest niezależne od samego lekarza. Z pustego to nawet i sam Salomon nie naleje.

Kategorycznie nie polecam ! Umiejętności Pani doktor dają wiele do życzenia >Pani doktor może jest miła ale nie na tym polega praca stomatologa . Plomba założona przez panią stom, trzyma się b ,krótko trzy , cztery dni a w najlepszym razie miesiąc , musiałam robić poprawki u innego stomatologa , nie chciałam kolejny raz się narażać ,

Pani Dr Jagodzińska to dentysta z powołania. Nic dodać nic ująć. Konkretna, w pełni zaangażowana, serdeczna, działała tak delikatnie i tak się wypowiadała by nie wzbudzać niepotrzebnego stresu. Ząb wyleczony i jeśli jeszcze kiedyś będę musiała odwiedzić stomatologa to tylko Dr Jagodzińską.

Zacznę od tego, że Pani Doktor nie potrafi czytać ze zrozumieniem. Po wysłaniu zapytania w niedziele, czy jest możliwość umówienia się na wizytę w dniu jutrzejszym- podkreślam, było wyraźnie napisane jutrzejszym czyli ze chodzi mi o wizytę w poniedziałek, Pani Doktor odpisala mi, że skoro ząb boli dopiero 3-ci dzień to nie ma problemu a tak w ogóle to nie jest matką teresa. Zero szacunku do pacjenta i kultury osobistej to za mało, dlatego odradzam, a zachowanie zostanie zgłoszone bo takie potraktowanie pacjenta jest pogwalceniem etyki lekarskiej.

Z całego serca polecam Panią Dr Jagodzińska, strach minął po wejściu do gabinetu. Jest sympatyczna, i delikatna. Gabinet również na wysokim poziomie, i wygodny fotel. Całość razem z Panią Dr na 5 tke!

Jestem pod wielkim wrazeniem profesjonalizmu Pani Doktor. Bardzo miła, kulturalna lekarka.Z dużą cierpliowością, empatią. Ponadto Pani Doktor prócz porad i leczenia zachowawczego mojego uzebienia równiez poprawiła stan mojej cery- jest róniez mocno wykwalifikowanym Lekarzem Medycyny Estetycznej. Polecem wszystkim i Paniom i Panom...naprawdę można przestać sie bac dentysty!!!!!!!!!!!!

Pani Dr Beata jest dobrym lekarzem a do tego ma piekne dlonie i głos. Nikt oprocz niej nie wytlumaczyl mi tak problemu. Jest bardzo mila i spokojna i jest ladna.