lek. dent. Beata Jagodzińska

3,9
3,6
3,9
3,5

Pani Doktor jest bardzo dobrym stomatologiem i z czystym sumieniem mogę polecić każdemu!!!! Wiem coś o tym, bo nie jeden gabinet wcześniej odwiedziłam. Przychodząc na wizytę człowiek nie jest zestresowany, bo Pani doktor jest bardzo miłą, ciepłą i kompetentną osobą. Wszystko bardzo dokładnie tłumaczy troszcząc się o pacjenta. Ponadto zabiegi stomatologiczne wykonywane są na bardzo dobrym i nowoczesnym sprzęcie , a przy tym nie jest droga:) POLECAM!!!

A to ciekawe że plomby wypadają Pani po 4 dniach, ponieważ u mnie trzymają się od 10 lat. Widocznie taki materiał. Ale od razu trzeba oceniać umiejętności stomatologa na "nie", nie myśląc o tym, że czasami coś jest niezależne od samego lekarza. Z pustego to nawet i sam Salomon nie naleje.

Jestem zażenowany zachowaniem i brakiem kultury osobistej stomatolog Beaty Jagodzińskiej. Gabinet w którym ta kobieta pracuje podpisał umowę z Gruponem, który to grupon na skaling zakupiła moja teściowa i mi go podarowała. Zadzwoniłem o godz. 18:30 w piątek celem złożenia rezerwacji terminu (na stronie oferty nie było wskazane w jakich dniach i w jakich godzinach dzwonić, gabinet stomatologiczny z usług którego do tej pory korzystałem pracuje przez cały tydzień do 20 więc piątek 18:30 nie jest dla mnie wcale jakąś dziwną porą na złożenie rezerwacji). Na dzień dobry Beata Jagodzińska zaczęła mnie traktować „z góry” pouczać, że to nie jest pora na składanie rezerwacji i odnosić się do mnie w sposób chamski i niekulturalny, na zwrócenie jej uwagi, iż nie zastrzegła godzin, kiedy można się kontaktować po prostu się rozłączyła. Po łaskawie odebranym telefonie po raz drugi jej nastawienie i brak kultury się nie zmienił wobec powyższego nie skorzystałem z oferty ww. Beaty Jagodzińskiej. Nie polecam tej stomatolog ze względu na brak kultury osobistej.

Jestem pod wielkim wrazeniem profesjonalizmu Pani Doktor. Bardzo miła, kulturalna lekarka.Z dużą cierpliowością, empatią. Ponadto Pani Doktor prócz porad i leczenia zachowawczego mojego uzebienia równiez poprawiła stan mojej cery- jest róniez mocno wykwalifikowanym Lekarzem Medycyny Estetycznej. Polecem wszystkim i Paniom i Panom...naprawdę można przestać sie bac dentysty!!!!!!!!!!!!

Pani Dr Jagodzińska to dentysta z powołania. Nic dodać nic ująć. Konkretna, w pełni zaangażowana, serdeczna, działała tak delikatnie i tak się wypowiadała by nie wzbudzać niepotrzebnego stresu. Ząb wyleczony i jeśli jeszcze kiedyś będę musiała odwiedzić stomatologa to tylko Dr Jagodzińską.

Z całego serca polecam Panią Dr Jagodzińska, strach minął po wejściu do gabinetu. Jest sympatyczna, i delikatna. Gabinet również na wysokim poziomie, i wygodny fotel. Całość razem z Panią Dr na 5 tke!

Pani Dr Beata jest dobrym lekarzem a do tego ma piekne dlonie i głos. Nikt oprocz niej nie wytlumaczyl mi tak problemu. Jest bardzo mila i spokojna i jest ladna.

Jestem zachwycona Panią Beatą, jako lekarzem i człowiekiem. Przemiła osoba, cierpliwa, delikatna i kompetentna. Przejmuje się losem pacjenta, zaangażowana. Polecam gorąco

Zacznę od tego, że Pani Doktor nie potrafi czytać ze zrozumieniem. Po wysłaniu zapytania w niedziele, czy jest możliwość umówienia się na wizytę w dniu jutrzejszym- podkreślam, było wyraźnie napisane jutrzejszym czyli ze chodzi mi o wizytę w poniedziałek, Pani Doktor odpisala mi, że skoro ząb boli dopiero 3-ci dzień to nie ma problemu a tak w ogóle to nie jest matką teresa. Zero szacunku do pacjenta i kultury osobistej to za mało, dlatego odradzam, a zachowanie zostanie zgłoszone bo takie potraktowanie pacjenta jest pogwalceniem etyki lekarskiej.

Kategorycznie nie polecam ! Umiejętności Pani doktor dają wiele do życzenia >Pani doktor może jest miła ale nie na tym polega praca stomatologa . Plomba założona przez panią stom, trzyma się b ,krótko trzy , cztery dni a w najlepszym razie miesiąc , musiałam robić poprawki u innego stomatologa , nie chciałam kolejny raz się narażać ,