lek. dent. Beata Jakubcewicz

Pani Beata jest świetną specjalistką. Od paru wielu lat zmagałem się z dziwnym bólem zatok. Chodziłem po laryngologach, ale żaden nie pomógł. Do Pani Doktor trafiłem, dlatego że zaczęło mi przeskakiwać/klikać w żuchwie. Ratunkiem okazał się aparat terapeutyczny ALF i niezawodna wiedza tej specjalistki, dzięki której udało mi się już niemal zminimalizować klikanie, a źródłem bólu zatok okazało się spięcie mięśni z powodu spięcia mięśni. Mija rok od rozpoczęcia leczenia i jestem bardzo zadowolony. Pani Doktor nie tylko wdrożyła leczenie aparatem, lecz również od razu wypunktowała problemy z niedoborem witamin, a także zasugerowała wizytę u dobrego optometrysty, dzięki któremu spięcie mięśni udało się jeszcze mocniej zredukować.
Nigdy bym nie pomyślał, ze to ze sobą jest tak powiązane, a jednak.
Z całego serca polecam.

Znakomita, empatyczna, absolutnie kompetentna lekarka. Talenty plastyczne i poczucie estetyki ma na najwyższym poziomie, a to jest super ważne w przypadku stomatologii. Do tego w gabinecie, jak w przestrzeni relaksu - akupunktura, muzyka, pierwszy lekarz, u którego nie mam fatalnych reakcji odrzucających. Pani Doktor nieustannie zdobywa dodatkową wiedzę i oddaje ją pacjentom. Dziękuję

Leczę zęby u dr Beaty Jakubcewicz od wielu lat. Na każdej wizycie zaskakuje mnie czymś nowym - wprowadza nowe techniki i metody leczenia. Długo i cierpliwie tłumaczy przyczyny schorzenia i sposoby jego leczenia. Zawsze daje wybór metody i przedstawia skutki działania. Dzięki Niej dowiedziałam się jaki ogromny wpływ na nasze zdrowie mają zęby i dlatego należy o nie bardzo dbać. Mam do Pani Doktor pełne zaufanie.

Leczymy tu zęby całą rodziną od lat. Dużym zaskoczeniem była propozycja korekty zgryzu po tym, jak opowiedziałem o powracających bólach głowy i karku. Dzięki korekcie i nakładce (na noc) bóle po niedługim czasie ustąpiły. Dr Jakubcewicz leczy nie tylko zęby! :)

Dr Jakubcewicz leczy nie tylko zęby! :)

Szyna przeciw zgrzytaniu zębów u dr Jakubcewicz. Pomimo godzinnej wizyty kwalifikującej, drobiazgowego wywiadu i kilku różnych wycisków zębów szyna nie pasowała. Lekarz postanowił dolepić do niej akrylu na miejscu by nie musieć robić jeszcze raz wycisków. Kawałek dolepionego fragmentu odleciał pierwszego dnia zanim zdążyłem zasnąć. Szczęśliwie udało mi się go wykrztusić z gardła. Fragment był płaski ostry 1,7 cm. Szczęśliwie uniknąłem tragedii i odzyskałem koszt szyny, cena za wizytę nie podlegała niestety zwrotowi. Słowa "przepraszam" nie usłyszałem.