lekarz Beata Jaros

Karygodna postawa "pani doktor"!!!! Zadzwoniłam do niej na numer prywatny znaleziony w internecie, poleciła mi ją sąsiadka. Córeczka bardzo kaszle ma gorączkę jest osłabiona i bardzo zależało mi na wizycie prywatnej. Po odebraniu przez nią telefonu zostałam po prostu OLANA- nie wysłuchała mnie nawet do końca tylko powiedziała że się śpieszy i nie będzie ze mną rozmawiać bo idzie na urlop!!!!!! Jak można się tak zachować?! Nawet nie zapytała czy to coś poważnego, ZERO ZAINTERESOWANIA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Co mogę więcej powiedzieć UDANEGO URLOPU "PANI DOKTOR"!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!