dr n. med. Beata Jurecka-Lubieniecka

Endokrynolog

Do gabinetu trafiłam z polecenia, po przejściach z wieloma lekarzami, Pani Docent zmieniła moje leczenie i dzięki temu w końcu (po 3 latach) czuję się świetnie. Cena wizyty jest wysoka, ale zdecydowania tego warta! Na pewno będę polecać usługi Pani Docent

Pani doktor wiedzę posiada to fakt.... ale nic poza tym, podejście do pacjenta to jakaś kpina traktuje go jak zło konieczne który zawraca jej głowę pytając i zadając jej jakiekolwiek pytanie i jeśli już odpowie to w taki sposób ze człowiek ma poczucie winy ze śmiał zapytać .Leczylam się niestety przez rok czasu byłam zwodzona wyznaczane wizyty i nic konkretnego może pani czekała na jakąś specjalną zapłatę za konkretniejszą diagnozę. ...może nie wiem chociaż uważam że kwota teraz za wizyte to koszt 400zl za 20 minut to chyba żart a i tak niewiele dowiadywalam się po wizycie na temat swojego stanu zdrowia ,a najśmieszniejsze z tego wszystkiego jest to z pomoc chodzenia do pani doktor i po wizycie w instytucie gdzie pracuje dowiedziałam się że nie zrobią mi operacji boni ma już limitów bo się skończyły i mogę sobie szukać innego szpitala gdzie mi zrobią zabieg usunięcia tarczycy... tak więc nie polecam tej pani nikomu i będę przestrzegać przed nią.

Pani Doktor 5 lat leczyła mi guza tarczycy, którego okazało się, że wcale nie było. Gdy postanowiłam przenieść się do innego specjalisty, odmówiono mi wydania mojej własnej kartoteki. Bardzo mocno nie polecam !!!!

Bardzo dobry lekarz ktoremu uderzyla woda sodowa do glowy i zachowuje sie jak by byla kims wicej niz my pacjenci

Bardzo dobry lekarz, pani doktor jest kompetentna, poświęca pacjentom dużo czasu

mimo ze u pani doktor wizyty nie są najtańsze to są bardzo rzeczowe i przydatne

mimo ze u pani doktor wizyty nie są najtańsze to są bardzo rzeczowe i przydatne

Niezwykle pracowita. Świetny diagnosta.

Niezwykle pracowita. Świetny diagnosta.

Lekarz bardzo kompetentny,raczej srogi,ale doskonale zna sie na swojej dziedzinie i nie tylko. Operacja to dla Pani doktor ostatecznosc-leczy ciezkie przypadki i zawsze wyniki sa owocne.Dodatkowo zapewnia badania ginekologiczne. jesli trzeba przyjmuje z ginekologiem-jest to ogromna wygoda, nie trzeba latac po dwoch trzech lekarzach. Doktor na 6+ jest to lekarz z powolaniem...kocha to co robi. Duzo poswieca czasu swojemu pacjentowi,niestety trzeba bardzo dlugo czekac na wizyte nawet 6miesiecy,ale to musi o czyms swiadczyc. Czasami przyjmuje nawet do 2.00 w nocy. Koszt za wizyte 150zł