lekarz Beata Kamińska

3,3
3,4
3,7
3,2

leczyłam się u pani doktor przez lata, niestety bezskutecznie. ze względu na postawioną diagnozę - trądzik młodzieńczy, pani doktor spoglądając tylko zza biurka co miesiąc zapisywała mi ten sam lek - tetracyklinę plus maść do stosowania zewnętrznego i drogie kosmetyki pielęgnacyjne. Tysiące złotych wyrzucone w błoto. w końcu zmieniłam lekarza, który już na pierwszej wizycie kazał mi zrobić badanie krwi, a następnie skierował mnie na szczegółowe badania do akademii medycznej, gdzie okazało się, że jestem alergikiem (stąd też miałam wypryski). A trądzik owszem był tylko, że nie młodzieńczy!!!! a różowaty. przez niewłaściwe leczenie tylko pogorszyłam stan mojej cery do tego stopnia, że obecnie leczę trądzik różowaty 3 fazy!!! niektórzy powinni być weterynarzami a nie lekarzami!!! powiem jeszcze taką ciekawostkę - po 2 latach przerwy w wizytach u pani doktor z ciekawości poszłam się przekonać, jakie podejście miałaby do mojej cery teraz. i co?? to samo, zerkając zza biurka zapisał tylko jakiś krem i powiedziała, ze ni widzi żadnego problemu. Pani doktor, czy pani wie jak wygląda trądzik różowaty?? czy pani wie jak się go leczy?? proponuję uzupełnić swoją edukację, być może te zajęcia na AM pani opuściła. panią doktor polecam do usuwania brodawek, nic poza tym. jest mi niezwykle przykro, że pani doktor miała w nosie mój problem i samopoczucie ze względu na kłopoty z cerą. Życzę pani doktor dużo zdrowia i opamiętania

Nie polecam nikomu wizyty u tej Pani. Wizyta trwała 3 minuty, Pani doktor nawet mnie nie słuchała. Mam atopowe zapalenie skóry, a od Pani doktor otrzymałam receptę płatną 100% NA TRĄDZIK !!! Kiedy chciałam, żeby ta Pani obejrzała jeszcze moje pieprzyki skoro już u niej byłam, to wymigiwała się, że jak "chcę coś jeszcze to muszę się umówić na kolejną wizytę" ( jak byłam w Kartuzach u p.dr Litwic to sama zaproponowała, że całą mnie obejrzy). Pani Beata Kamińska traktuje swoich pacjentów w sposób lekceważący. Strata czasu na tego lekarza ...

Pani Beata Kamińska traktuje swoich pacjentów w sposób lekceważący. Strata czasu na tego lekarza bez kompetencji !!!

Bardzo szybka i profesjonalna ocena stanu skóry, zabieg zaproponowany i wykonany na miejscu spełnił moje oczekiwania. Poleciłam Panią doktor wielu znajomym i wszyscy są mi za to wdzięczni.

Bardzo szybka i profesjonalna ocena stanu skóry, zabieg zaproponowany i
wykonany na miejscu spełnił moje oczekiwania. Poleciłam Panią doktor
wielu znajomym i wszyscy są mi za to wdzięczni.

Od lat zmagałam się z trądzikiem na mojej twarzy, jestem po miesięcznej kuracji u Pani doktor. Zapisała mi antybiotyk i maść do smarowania. Rewelacja! Problem zniknął z twarzy. Stwierdziłam, że to mój obowiązek aby zarekomendować tak dobrego specjalistę. ; ) Pozdrawiam Pani Doktor, jeszcze raz dziękuję! ; )

Byłam u Pani Doktor Kamińskiej na kilku wizytach gdyż miałam problem z cerą. Od razu postawiła trafną diagnozę i zapisała leki, które bardzo szybko pozwoliły mi zapomnieć o problemie ze skórą na twarzy. Bardzo polecam Doktor Kamińską, która jest kompetentna i autentycznie zainteresowana problemami zdrowotnymi pacjenta. Nie jest to tylko moja opinia, na wizytę do Pani Doktor namówiły mnie koleżanki, również zadowolone z usług medycznych Pani Doktor! Dziękuję i życzę dalszych sukcesów w pracy!

Witam! Nigdy nie idzcie do tej pani doktor!!!! Moje dziecko miało skaze białkową i poszłam do tej pani to pierwsze zamiast Dzień dobry to się zapytała PAŃSTWOWO czy PRYWATNIE! jak państwowo to mały zdrowy był a co się okazało? nie!!! Nawet była na tyle bezczelna że podeszła tylko z lupą i od niechcenia zobaczyła policzek nawet go nie zbadała dokładnie! bo po co!!!! To nie jest pani godna zaufania !!! tylko za kasą czeka i nic nie potrafi nic!!!

Miałam problem z trądzikiem na twarzy po kilku wizytach u Pani Doktor problem zniknął z twarzy. Od tej pory nie mam problemu ze skórą na twarzy ; ) Bardzo dziękuję za pomoc ;) Polecam!

Nie polecam, dzięki Pani deramtolog cera mi się bardzo pogorszyła, szkoda pieniędzy na leki, które zapisuje,są za silne. Teraz leczę się na coś czego nie miałam, skutki leczenia u Pani dermatolg. Po pierwsze nie obejrzy nawet dobrze twoich zmian a na kolejnej wizycie twierdzi,ze nastąpiła poprawa, w ciemno.

pani doktor bardzo sympatyczna,leczenie przyniosło oczekiwane rezultaty,ponadto posiada wiedzę na temat nowoczesnych metod leczenia jak i pielęgnacji cery kłopotliwej:) godna polecenia.

Byłam u paru lekarzy dermatologów i dopiero wizyta u pani doktor pomogła mi skutecznie. Polecam panią doktor wszytskim, którzy szukają dobrego lekarza !.