Beata Kania-Zembaczyńska

Onkolog

Pani ,,Doktor’’ jest nie odpowiedni osoba na tym stanowisku. Zero empatii do pacjenta ,jak i do rodziny ! Działa na zasadzie schematu traktując pacjentów jak Dosłownie numerek . Rozumiem , że rak płuca jest bardzo ciężką chorobą ale troszeczkę otuchy czy też poklepanej po ramieniu nie zaszkodzi , zamiast powiedzenie ,,Nic się nie da już zrobić jest to ogromna nieuleczalna choroba „ Co do wiedzy i podejmowania decyzji mam wielkie wątpliwości Jeżeli macie możliwość wybierzcie innego onkologa

Pani ,,Doktor’’ jest nie odpowiedni osoba na tym stanowisku.
Zero empatii do pacjenta ,jak i do rodziny !
Działa na zasadzie schematu traktując pacjentów jak Dosłownie numerek .

Co do wiedzy i podejmowania decyzji mam wielkie wątpliwości

Jeżeli macie możliwość wybierzcie innego onkologa

Pani doktor to wspaniały lekarz i człowiek przede wszystkim! Oddana bez reszty swojej pracy, pacjentowi. Zawsze serdeczna, miła, odpowiada kompleksowo na każde pytanie. Niezwykle troskliwa, opiekuńcza, wyrozumiała. Dziękuję za wszystko, co zrobiła dla mojego Taty.