lekarz Beata Kmiecik

Laryngolog

Wspaniała Pani doktor! Dzięki operacji wreszcie oddycham :)

Wspaniała Pani doktor! Dzięki operacji wreszcie oddycham :)

znam Panią Kmiecik od ponad 20 lat.Leczyła mnie i moje dziecko. Jako jedyna prawidłowo zdiagnozowała mojego syna i dzięki Niej dzisiaj nie jest astmatykiem. Mogę tylko polecić innym.

Znam Panią dr od 15 lat, o dalej godnie polecam wszystkim.

Znam Panią dr od 15 lat, o dalej godnie polecam wszystkim.

lekarzem jest o jakim marzymy a ona jest!! serce swe w leczenie wklada bardzo jestem zadowolona ze mnie leczyla i leczy.

serdecznie polecam, jest świetnym fachowcem którego z czystym sumieniem mogę polecić każdemu.

Koszmar, wspaniała w opinii tych, którzy z kopertami się meldują- ja leżałam na oddziale, przerażała mnie szorstkość, obojętność, a potem jeszcze komentarz jak to nie cierpi nauczycieli, bo jej dziecku w szkole krzywda się jakaś stała. Po wypisaniu ze szpitala wizyta kontrolna, ale po obejrzeniu przez te panią serialu podczas dyżuru!!!

do wizyty w Szpitalu Powiatowym w Tarnowskich Górach nie doszło, bo Pani doktor nieuprzejmie i apodyktycznie powiedziała, że nie ma czasu, bo się spieszy (widać spieszyła się do pacjentów prywatnych), pomimo że poradnia była czynna jeszcze przez następne półtorej godziny, a wizyta była wcześniej ustalona telefonicznie

Super lekarzzz))wszystki gorąco polecam.Naprawde godny zaufania,wysłucha,doradzi ehh więcej takich osób))

duże doświadczenie, przyjemna mimo wszystko ;) wizyta

duże doświadczenie, przyjemna mimo wszystko ;) wizyta