lekarz Beata Kmiecik

Laryngolog

Właśnie wyszłam z wizyty u pani doktor nie wiem dlaczego są niektóre takie negatywne opinie. Ja z czystym sumieniem mogłabym polecić panią doktor. Przyszłam na kontrol po usunięciu migdałów z obawy że coś jest nie tak pani doktor miła sympatyczna ciepła osoba na spokojnie wszystko wyjaśniła wytłumaczyła zbadała także Ja polecam jak najbardziej oby więcej takich lekarzy.

Z przykrością muszę przyznać, że bardzo nie polecam. Pani doktor wydaje się mieć jakieś swoje problemy, które rzutują na kontakt z pacjentem. Wyższościowy, protekcjonalny ton, kąśliwe o ile już nie chamskie uwagi, podniesiony głos (!!). Komentarze w trakcie wywiadu i badania co najmniej niestosowne. Foch wymalowany na twarzy od samego wejścia. Wiedząc wcześniej o wątpliwej uprzejmości pani doktor zapewne zapisałabym się do kogoś innego. Trudno o uzyskanie informacji jesli wywiad jest na odczepnego. To zadaniem lekarza jest tak poprowadzić wywiad, aby zebrać co trzeba- pacjent może nie wiedzieć jakie informacje są dla lekarza istotne. Opowiadając o swoich objawach starałam się opisać co i jak. Przypominało mi się w trakcie rozmowy kilka rzeczy co było nieuprzejmie komentowane.. Kto wie, może gdybym poszła prywatnie pani doktor byłaby bardziej uprzejma? A tak... miałam wrażenie, że zawracałam głowę... Po niektórych wnioskach pani doktor mój rodzinny popukał się w czoło.... Omijać szerokim łukiem!!! Nigdy więcej!!

Jeżeli Pani doktor jest na tyle skuteczna co niegrzeczna to pewnie warto jej zaufać. Ja miałam okazję doświadczyć tylko tego drugiego. Nie polecam

Koszmar, wspaniała w opinii tych, którzy z kopertami się meldują- ja leżałam na oddziale, przerażała mnie szorstkość, obojętność, a potem jeszcze komentarz jak to nie cierpi nauczycieli, bo jej dziecku w szkole krzywda się jakaś stała. Po wypisaniu ze szpitala wizyta kontrolna, ale po obejrzeniu przez te panią serialu podczas dyżuru!!!

Wspaniała Pani doktor! Dzięki operacji wreszcie oddycham :)

Wspaniała Pani doktor! Dzięki operacji wreszcie oddycham :)

lekarzem jest o jakim marzymy a ona jest!! serce swe w leczenie wklada bardzo jestem zadowolona ze mnie leczyla i leczy.

Znam Panią dr od 15 lat, o dalej godnie polecam wszystkim.

Znam Panią dr od 15 lat, o dalej godnie polecam wszystkim.

znam Panią Kmiecik od ponad 20 lat.Leczyła mnie i moje dziecko. Jako jedyna prawidłowo zdiagnozowała mojego syna i dzięki Niej dzisiaj nie jest astmatykiem. Mogę tylko polecić innym.

do wizyty w Szpitalu Powiatowym w Tarnowskich Górach nie doszło, bo Pani doktor nieuprzejmie i apodyktycznie powiedziała, że nie ma czasu, bo się spieszy (widać spieszyła się do pacjentów prywatnych), pomimo że poradnia była czynna jeszcze przez następne półtorej godziny, a wizyta była wcześniej ustalona telefonicznie