lek. med. Beata Konopka

Polecam. Po obrażających, upokarzających i wyśmiewających lekarzach trafiłam w końcu do osoby, która podeszła profesjonalnie do tematu moich dolegliwości. Kilka wizyt kontrolnych, zlecone badania i szczera rozmowa - pierwszy raz czułam się potraktowana priorytetowo.

Polecam.

Owszem mila Pani doktor. Robi badania ale co do kompetencji tutaj bym polemizowała. Gdy ktos ma problemy zdrowotne uslyszalam odp. z ust Pani dr "ze juz taka moja natura".

Pani doktor owszem mila ale niewiem czy kompetenta ja stracilam ciaze w 22 tyg pani doktor niewiedziala dlaczego tak sie stalo to mlody lekarz ja juz napewno jej nie zaufam słyszałam duzo dobrych opini na jej temat i dlatego ja wybralam zeby prowadzila moja ciaze ale sie przeliczylam.

Bardzo miła i dobra pani doktor. USG robi bardzo dokładnie . Polecam w Opocznie I okolicy nie ma lepszego lekarza.

Cudowna Pani Doktor. Wszystko wytłumaczy, uspokoi i doradzi. Prowadzi moja ciążę (pełną komplikacji). Zostało mi 8 dni do terminu. Serdecznie polecam!

czy ktos ma moze jakis kontakt do pani Beaty? jak dlugo trzeba czekac na wizyte? dawno temu bylam na wizycie u pani doktor i pamietam ze bylam mega zadowolona, jakby ktos mogl podac nr to byla bym wdzieczna

Bardzo mila i kompenentna Pani doktor. Mam za soba juz wiele wizyt u przeroznych ginekologow, ale do tej pory nie spotkalam sie z tak mila i ciepla osoba, nie zmienie lekarza na zadnego innego , z czystym sumieniem polecam

Jestem pod wrażeniem przebiegu całej wizyty, która trwała ponad godzinę. Dzidziuś został bardzo dokładnie wymierzony , obejrzany z każdej strony. Pierwszy raz spotykam się z tak dokładnym badaniem i obszernym wywiadem. Usg na którym widać wyraźnie. polecam z czystym sumieniem.