lek. dent. Beata Macikowska

Pania Beata jest lekarzem o wielkim sercu, fachowym podejsciu i niespotykanej empatii w stosunku do drugiego człowieka. Dodatkowo jest wielką profesjonalistka w swoim fachu. Wizyty przebiegaja w przemilej.atmosferze, bezboleśnie, komfortowo a co najważniejsze Pani Beata nie kasuje wielkich pieniędzy za swoje usługi. Jestem juz dorosla kobieta, ale chodzę do Pani Beaty juz z 15 lat. Nigdy nie bylo sytuacji aby co sie dzialo po wykonanym zabiegu. Perfekcja w kazdym calu. Polecam z czystym sumieniem!

moim zdaniem Pani doktor jest osobą niekompetentną, ponieważ 2 razy mówiłam o swych odczuciach (moim zdaniem groźne symptomy) dotyczących zęba. pani doktor totalnie to zbagatelizowała( nie wystawiła nawet skier na rtg) U innej pani doktor okazało się że to ostatni dzwonek, aby uratowac ząb przed ekstrakcją. moim zdaniem to zaleczanie- nie leczenie. nie polecam.

Bardzo miło , bez bólu. Uważam ,że nie drogo. Naprawdę wielki ze mnie bojek jak i reszta mojej rodzinki ale do Pani Beaty wszyscy chodzimy. Adam Pankow

serdecznie polecam nie znam lepszego fachowca w tej dziedzinie

serdecznie polecam nie znam lepszego fachowca w tej dziedzinie

Zdecydowanie polecamy, Pani stomatolog z dużym doświadczeniem i super podejściem do dzieci. Leczenie bez bólu a każda wizyta to sama przyjemność. Serdecznie polecam tym dorosłym i tym najmłodszym, moje dzieci bardzo zadowolone szczególnie z kolorowych wypełnień ząbków.

bardzo milo i bez bolowo,bardzo polecam,cala rodzina od 15 lat korzysta z uslug,nawet moje wnuki sa zadowolone