Beata Matuszna

Pediatra

Super lekarz! Ciepła, spokojna, chętnie rozwiewa wszelkie wątpliwości i pytania. Nie zbywa jak to u niektórych lekarzy bywa. Dokładnie i wnikliwie bada, nie działa mechanicznie tylko rozpatruje każdy przypadek z osobna. Poświęca maksiumum czasu na badanie. Nie ładuje od razu antybiotyku gdy nie jest konieczny. Pomimo tego, że już długo pracuje jako lekarz nadal pozostała ciepła i życzliwa. Nie wyobrażam sobie nikogo innego dla mojego dziecka. Naprawdę polecam! Takich lekarzy więcej poproszę nie tylko od dzieci.

Najlepszy lekarz jakiego znam. Świetny diagnosta, wnikliwa, kompetentna, ujmująca, wspaniały człowiek.

Nie znam lepszego pediatry.poświęca pacjentowi maximum czasu, bada szczegółowo i jasno wszystko tłumaczy. Jest bardzo miła. Polecam szczerze

cuuudowna Pani Doktor :)świetne podejście do dzieci, życzliwa, uśmiechnięta. Także dla Rodziców bardzo sympatyczna, wyjaśnia wszelkie wątpliwości, poświęca sporo czasu na pełne i dokładne badania. Pracę wykonuję z pełną precyzją i zaangażowaniem. Polecam!

Wspaniały człowiek na właściwym miejscu. Dzieci ją uwielbiają, ma dużo cierpliwości i ciepła. Jest wspaniałym lekarzem z powołania. Najważniejsze by pacjent został dobrze zbadany i zdiagnozowany. Gorąco polecam.

Bardzo miła, cierpliwa dla dzieci, wyrozumiała i życzliwa. Jako lekarz - lepszego nie znam - polecam.

super lekarka miła kompetentna poprostu super

super lekarka miła kompetentna poprostu super

Genialna Pani Doktor ! ciepła, uprzejma a przy tym bardzo kompetentna i zaangażowana ! super.

cudowna Pani Doktor, rewelacyjne oraz kompetentne podejście do pacjenta i zaangażowanie w pracę. super!

Właściwa osoba na właściwym stanowisku!!!! Gorąco polecam!!

Właściwa osoba na właściwym stanowisku!!!! Gorąco polecam!!