lekarz Beata Mitera

2,1
1,9
1,9
1,8

Absolutnie zgadzam się z negatywnymi opiniami. Kobieta ta ( gdyż nie można jej nazwać lekarzem) jest wyjątkowo nieuprzejma,niekompetentna, arogancka i kpiąco podchodzi do choroby pacjenta. TRAGEDIA szczerze nie polecam!!!!!!!!!!!!!! "Lekarz" pierwszego i ostatniego kontaktu.

"Lekarz" pierwszego i ostatniego kontaktu.

Zdecydowanie nie polecam. Nieuprzejma, ironiczna, prowadziła wywiad w taki sposób, że miałam ochotę wyjść z gabinetu. Czułam się intruzem, a nie jak osoba oczekująca zrozumienia i pomocy. Miałam pecha że trafiłam na takiego lekarza.

Zdecydowanie nie polecam a raczej odradzam. Przed wizyta ucieszyłam się, że tak szybko dostałam termin, ale już w wejściu przekonałam się dlaczego. Pustki w poczekalni. Chamstwo, brak taktu, nieuprzejmość, kompletna kompromitacja ze strony pseudo neurolog. Hańba dla prawdziwych lekarzy

Pani (bo lekarzem nie można nazwać) jest nieuprzejma, niemiła i negatywnie nastawiona od przekroczenia progu gabinetu, jej diagnoza to każdego kiedyś będzie boleć. Jeśli po tygodniu unieruchomienia w łóżku przestanie się odczuwać ból to jej zdaniem oznacza, że człowiek jest zdrowy. Krytykuje decyzje innych lekarze, wykonanie zdjęć rtg itd. Zdecydowanie nie polecam, strata czasu i nerwów.

Wizyta u tego lekarza, to była jakaś istna MASAKRA!!! Moja babcia po wyjściu z gabinetu rozpłakała się i nie mogła po tej traumie uspokoić się długo. Na wizycie byłam razem z babcią, która miała być leczona przez p. Miterę. Byłą wobec mojej babci bardzo arogancka, nieuprzejma i krytycznie się zachowywała. Babcia ma 84 lata, p. Mitera postanowiła zrobić wobec niej test (badanie), na które babcia nie umiała odpowiedzieć, gdyż ma bardzo poważny problem z pamięcią. Pytania dotyczyły: jaki dziś dzień, miesiąc, rok, gdzie mieszka itp. Babcia nie potrafiła na nie odpowiedzieć i z każdym pytaniem p. Mitery coraz bardziej była zdenerwowana. Tym bardziej, że p. lekarz z każdym pytaniem podnosiła swój ton coraz wyżej i miała pretensje że babcia nie potrafi odpowiedzieć na zadawane pytania. Wkońcu p. Mitera wytargała kartkę z pliku, na którym znaczyła odpowiedzi i wręcz wykrzyczała, że babcia odmawia jej przeprowadzenia badania. A babcia żadnej odmowy nie zgłąszała!!! Lekarka (o ile ją można tak tytułować)oznajmiła, że przepisuje lekarstwo na 100% płatne, gdyż babcia uniemożliwiła jej przeprowadzenie badania!!!!!! To jest jakaś paranoja!!! Jeśli człowiek ma duzy problem z pamięcią to co ma powiedzieć jeśli nie wie? Przecież wyraźne były wskazania w badaniu, że utrata pamięci u babci jest znaczna, czy to za mało, aby otrzymać lekarstwo refundowane przez NFZ??? Takiego podejścia do pacjenta nigdy w życiu nie widziałam!!! To skandal!!! I na pewno sprawy tak nie zostawimy!!!! Do lekarza idziemy po pomoc, a nie po gnębenie, upodlenie i stres, jaki funduje na swoich wizytach p. Mitera!!!!!!!!!

LEKARZ TRAGEDIA, ODRADZAM KAŻDEMU, NIEMIŁA, NIESYMPATYCZNA , NIEFACHOWA, BRAK TAKTU, KOSZMAR BABA.

Tabliczka na drzwiach gabinetu: Beata Mitera specjalista neurolog !!! wstyd, że takie osoby tak się tytułują !!! skandaliczne podejście do pacjenta - szanowna pani doktor forsuje swoją wizję choroby absolutnie mając za nic opis zdarzeń pacjenta. Po wyjściu z gabinetu człowiek czuje się najzwyczajniej oszukany ... Wizytę polecam tylko desperatom !!!

Idealna, polecam. Od początku byłem dobrze i kompetentnie zdiagnozowany. Dokładnie p. Beata wiedziała co będzie mi potrzebne i to zrobiła. Obecnie od dłuższego czasu mam potwierdzenie, że jej właściwa diagnoza i zastosowana terapia przyniosły sutek w postaci mojej całkowitej satysfakcji. D.F.

D.F.

Niemiła, nieuprzejma, nikompetentna, nie pyta i nie słucha, tzw. wszystkowiedząca niepytająca. STANOWCZO ODRADZAM. O niekompetencji świadczą pustki przed gabinetem. Miałem to nieszczęście, ze udałem się do niej z wizytą.

Pani Doktor nie szanuje pacjentow w podeszłym wieku z zaburzeniami pamięci.Jest arogancka, nie miła.Życzę Pani Doktor długich lat życia w dobrym zdrowiu...