Panią doktor cechuje 100% kompetencja, fachowośc i dokładnośc . Lekarz z powolania. SZCZERZE POLECAM !

Przysłam do Pani Doktor chcąc estetycznie wygładzić swoją szyję. Pani Doktor wybadała m guz tarzcycy, o którym nie miałam pojęcia,które było przeciwwskazaniem do wykonania zabiegu plastycznego, w dodatku okazało się , ze od wielu lat mam nieprawidłowo leczoną nadczynność tarczycy , w tej chwili jestem już po operacji, a Pani Doktor do tej pory ustawia moją gospodarkę hormonalną - jestem inną osobą. Zupełnie nie rozumiem pomówień pod adresem Pani Doktor, która w ogóle nie zajmuje się badaniami prenatalnymi

Pani doktor robiła mi drugie badanie prenatalne w 24 tygodniu ciaży. Chciałam "uczulić" przyszłe mamy które wykonują w tej klinice badania prenatalne. Jestem w 30 tygodniu ciąży, poszłam na badani usg do swojego lekarza prowadzącego i okazało się że spodziewam się bliźniąt. A do tej pory po dwóch badaniach usg w klinice żadna z Pań Lekarek (badały mnie dwie różne Panie) nie zauważyła drugiego dziecka. To są po prostu kpiny. Teraz nie wiadomo czy dziecko jest zdrowe. Nie polecam tej kliniki.

doskonały fachowiec, w zupełnosci spełnił moje oczekiwania.

doskonały fachowiec, w zupełnosci spełnił moje oczekiwania.