lekarz Beata Nowakowska

Psychiatra

Wspaniały lekarz. Postawiła mnie na nogi w ciągu miesiąca. Oczywiście nadal biorę leki, ale już wiem,że jeszcze tylko przez chwilę. Poświęca pacjentowi bardzo dużo czasu i uwagi. Wizyta nie polega tylko na wypisaniu recepty, umówieniu następnej wizyty i skasowaniu pieniędzy. Pani doktor daje pacjentowi poczucie, że wreszcie ktoś słucha i rozumie problemy, z którymi pacjenci pojawiają się u lekarza psychiatry

Swietny lekarz wspanialy czlowiek,szybko postawiła mnie na nogi,gdy już myślałam że nic ze mnie nie będzie.Teraz świetnie funkcjonuje bez leków,a sama świadomośc ,że moge na nią liczyć i iśc się wygadać działa na mnie napędzająco i chce mi się żyć!polecam z całego serca>A pani doktor bardzo dziękuję,Pajentka.

Dzięki Pani dr.Nowakowskiej stanęłam na nogi i zaczęłam żyć na nowo.

Dzięki Pani dr.Nowakowskiej stanęłam na nogi i zaczęłam żyć na nowo.

Pani doktor wzbudza bardzo pozytywne wrażenie. Zawsze ma czas, a wizyty trwają nawet godzinę. W przypadku psychiatry to bardzo istotna kwestia. Niestety wiele pozytywnego nie mogę powiedzieć o leszczyńskich psychologach, którzy - jak się wydaje - kompletnie nie rozumieją co mi dolega. A wiadomo, że psychoterapia powinna iść w parze z farmakologią. Wszelkich zainteresowanych prosze o kontakt meilowy ekoturysta@interia.pl

Wszelkich zainteresowanych prosze o kontakt meilowy ekoturysta@interia.pl

jestem zadowolony z wizyt u pani doktor fachowo podchodzi do pacjenta i świetnie się z nią rozmawia