Filtruj terminy

lekarz Joanna Kordusiak

NZOZ Medical Opieka Całodobowa
ulica Chrobrego 48
64-100 Leszno

Do Pani Doktor trafiłem z polecenia w bardzo trudnym okresie mojego życia. Ogólnie nie wierzyłem w zapewnienia, że to coś pomoże albo zmieni, jednakże...
Od wejścia Pani doktor była bardzo miła i miała kojący nerwy głos, zadawała pytania w sposób który mnie nie krępował, czułem że jestem zrozumiany z moimi problemami i uwierzyłem w zapewnienia, że kuracja jest możliwa i będzie bardzo skuteczna.
Po miesiącu na kolejnej wizycie byłem już ...
Opinia dodana przez: Luc

lekarz Alicja Rutkowska-Suchorska

Psychiatra

Leszczyńskie Centrum Medyczne "VENTRICULUS" Sp. z o.o.
Słowiańska 41
64-100 Leszno

Fantastyczna Pani Doktor. Wysłucha, doradzi. Poświęca wystarczająco czasu pacjentowi. Przemiła. Pomogła mi bardzo pokonać depresję. Polecam z całego serca
Opinia dodana przez: Sylwia

lekarz Włodzimierz Dwornik

NZOZ- PZP MEDULLITUS- LESZNO UL.KARASIA 20
os. Wieniawa 29 lok. 1
64-100 Grzybowo, Leszno

Nie znałam doktora aż tak długo ponieważ dopiero zaczęłam się u niego leczyć, byłam u niego w marcu na pierwszej wizycie i teraz miałam mieć drugą. Mimo tak skromnej znajomości muszę przyznać, że wywołał na mnie bardzo dobre wrażenie, wspaniały człowiek, lekarz i faktycznie przyjaciel bo tak właśnie się czułam podczas wizyty u niego..jest mi bardzo przykro że odszedł, żałuję że nie było mi dane lepiej go poznać i leczyć ...

lekarz Beata Nowakowska

ul.dowbora musnickiego
64-100 Leszno

Wspaniały lekarz. Postawiła mnie na nogi w ciągu miesiąca. Oczywiście nadal biorę leki, ale już wiem,że jeszcze tylko przez chwilę. Poświęca pacjentowi bardzo dużo czasu i uwagi. Wizyta nie polega tylko na wypisaniu recepty, umówieniu następnej wizyty i skasowaniu pieniędzy. Pani doktor daje pacjentowi poczucie, że wreszcie ktoś słucha i rozumie problemy, z którymi pacjenci pojawiają się u lekarza psychiatry

lekarz Przemysław Szymański-Nowicki

NZOZ Leszczyńskie Centrum Zdrowia Psychicznego
Karasia 20
64-100 Leszno

Bardzo polecam! Miły, sympatyczny, pomocny, bezinteresowny. Każdy może przyjść po fachową poradę, na pewno się nie zawiedzie i będzie zadowolony. Więcej takich lekarzy to naprawdę będziemy mieć zdrowe społeczeństwo.
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Marta Kuźmiak

ulica Kiepury 8
64-100 Leszno

Mam duży szacunek do Pani Doktor za pomoc, którą od Niej otrzymałam. Pani Doktor słucha tego, co się mówi. Naprawdę polecam :)
Leszno Psychiatra lekarz Aleksy Kasperowicz

lekarz Aleksy Kasperowicz

Poradnia Zdrowia Psychicznego Dorośli Młodzież Dzieci
plac Dr Metziga 26/2
64-100 Leszno

Lekarz godny polecenia. Poświęca czas, by wysłuchać pacjenta. Uważny i życzliwy. Dokładnie sprawdza niepokojące objawy, przeprowadza szeroki wywiad.

lekarz Joanna Sadaj

Psychiatra

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej - Diagnostyka Medyczna "MERIDIAN"
Narutowicza. 63B
64-100 Leszno

Najlepsza pani doktor na świecie wyslucha pacjenta i zrobi wszystko żeby pomóc pacjentowi dobrze do stosuje leki aby pacjent czuł się lepiej
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Zofia Kisielewicz

Wyspiańskiego 37
64-100 Zatorze, Leszno

nie pomogla mi a wrecz gdyby nie rodzina nie byloby mnie.dziwne ma podejscie.poprostu mnie olała

lekarz Mirosław Budzowski

Wiewiórkowa 4
64-100 Leszno

zapisaliśmy dziecko do tego lekarza,w czasie rozmowy telefonicznej żona podkreślała iż chodzi o 7-mio letnią dziewczynkę i lekarz kazał przyjechać,a w czasie wizyty stwierdził że nie zajmuje się dziećmi!!! bardzo dziękujemy panu Budzowskiemu za stracony czas i paliwo (nie jesteśmy z Leszna) i dodam,że pan ten raczej sam powinien udać się na wizytę do podobnego specjalisty skoro sam nie wie czym się zajmuje
Opinia dodana przez: Paweł

Psychiatrzy w Lesznie