lekarz Joanna Kordusiak

Psychiatra

Do Pani Doktor trafiłem z polecenia w bardzo trudnym okresie mojego życia. Ogólnie nie wierzyłem w zapewnienia, że to coś pomoże albo zmieni, jednakże... Od wejścia Pani doktor była bardzo miła i miała kojący nerwy głos, zadawała pytania w sposób który mnie nie krępował, czułem że jestem zrozumiany z moimi problemami i uwierzyłem w zapewnienia, że kuracja jest możliwa i będzie bardzo skuteczna. Po miesiącu na kolejnej wizycie byłem już innym człowiekiem, pomogły zapisane leki, sen również dzięki temu się unormował. Zacząłem radzić sobie ze sobą i rozglądać się za ...

Po miesiącu na kolejnej wizycie byłem już innym człowiekiem, pomogły zapisane leki, sen również dzięki temu się unormował. Zacząłem radzić sobie ze sobą i rozglądać się za nowymi perspektywami w życiu. Odmiana była na tyle duża, że uspokoiło to zarówno moich przyjaciół jak i pracodawcę.
Po kolejnych 2 miesiącach Pani Doktor uznała, iż dam sobie już radę w życiu i rzeczywiście tak jest. Osiem miesięcy po mojej pierwszej wizycie jestem szczęśliwym człowiekiem, ciągle pracuję, znajomi ze mną wytrzymali, zawiązałem nowe znajomości, łapię każdą chwilę w życiu. Nie było by to możliwe gdyby nie doświadczenie i fachowość Pani Doktor.
Szczerze polecam!

Lekarz godny polecania i zaufania. Trafnie diagnozuje i dobiera leczenie. Zawsze miła i cierpliwa. Poświęci tyle czasu ile potrzeba nawet poza gabinetem przez telefon. Bardzo pomogła mi mojej mamie i babci. Zaangażowanie na najwyższym poziomie. Szczerze polecam

Szczerze polecam. Pani bardzo miła, rzetelna i zainteresowana problemami pacjenta. Poświęciła mi sporo czasu i dobrała leki które pomogły i dalej pomagają.

Pani Doktor, indywidualne podejście do pacjenta, rozmowa, empatia, profesjonalizm, poświęcony czas, polecam Panią Doktor:)

Pani Doktor,
polecam Panią Doktor:)

Byłem u tej lekarki. Jest miłą osobą, ale nie interesują jej szczegóły - to duży błąd. Wizyta była na NFZ, nie wiem, jak jest prywatnie. Pani doktor umie się jednak promować (blog).

Pani doktor jest przemiła! Bardzo mi pomogła z moją nerwicą lękową. Już po tygodniu czułam się znacznie lepiej. Jest bardzo wspierająca w trakcie leczenia, odpowie na każde pytanie, uspokoi. W pełni pośiwięca uwagę pacjentowi!

Pani Doktor leczy mnie od 05/2014 i uważam że jest bardzo dobrym specjalistą. Polecam. Jest bardzo miła, zainteresowana pacjentem i skuteczna.

Świetny specjalista, bardzo polecam. Pani doktor jest uprzejma, profesjonalna, godna zaufania i bardzo dobrze dobiera leki. Skupia się na pacjencie a nie tylko na szybkim załatwieniu wizyty. Jedynym minusem jest to, że umawia kilku pacjentów na jedną godzinę przez co tworzą się kolejki i nie można zaplanować sobie dnia bo nie wiadomo jak długo będzie się czekało.

Zanim trafiłam do Pani Kordusiak wędrowałam od lekarza do lekarza. Nikt nie potrafił mi pomóc. Według kardiologa, laryngologa, neurologa była okazem zdrowia. A jednak serce kołatało, ręce się pociły, twarz sztywniała, ciało przechodziły dreszcze. Nigdy nie pomyślałabym, że cierpię na depresję. Pani Kordusiak zastosowała kurację idealną, od pierwszej wizyty. Po dwóch dniach czułam się świetnie. Jestem w trakcie odstawiania lekarstw i mogę Bogu dziękować (a zwłaszcza mojej mamie) że trafiłam na takiego specjalistę!

witam leczyłem się u kilku lekarzy i muszę stwierdzić szczeże że Pani doktor jest właściwą osobą na właściwym miejscu. Jest bardzo miła. Porozmawia, posłucha i poradzi. Polecam Panią dr każdemu kto potrzebuje pomocy. Myślałem, że nikt już mi nie pomoże a jednak się myliłem. Wielki szacunek. W tak młodym wieku mieć takie doświadczenie.w