lekarz Joanna Kordusiak

Psychiatra

Świetny specjalista, bardzo polecam. Pani doktor jest uprzejma, profesjonalna, godna zaufania i bardzo dobrze dobiera leki. Skupia się na pacjencie a nie tylko na szybkim załatwieniu wizyty. Jedynym minusem jest to, że umawia kilku pacjentów na jedną godzinę przez co tworzą się kolejki i nie można zaplanować sobie dnia bo nie wiadomo jak długo będzie się czekało.

Bardzo dobry lekarz POLECAM WSZYSTKIM !!!

Bardzo dobry lekarz POLECAM WSZYSTKIM !!!

super lekarz,jestem bardzo zadowolona z wizyt.polecam :)

super lekarz,jestem bardzo zadowolona z wizyt.polecam :)

Joanna kordusiak to moja mama. Jest zdecydowanie uprzejma.Chetnie pomaga ludzią. Lekarze i przychodnie dzwonią do niej bo w swojej pracy jest najleprza.

Pani Doktor jest bardzo miłą i uprzejmą osobą,ale przede wszystkim kompetentna,godna polecenia ze względu na skuteczność leczenia.Polecam !

Pani Doktor jest super profesjonalistką, nigdy nie odmówiła mi pomocy. Dzięki Niej lepiej mi się żyje, lepiej się czuję i odnalzałem to, czego szukałem.

cudowny aniołek nic więcej dodawać nie trzeba.

cudowny aniołek nic więcej dodawać nie trzeba.

Zanim trafiłam do Pani Kordusiak wędrowałam od lekarza do lekarza. Nikt nie potrafił mi pomóc. Według kardiologa, laryngologa, neurologa była okazem zdrowia. A jednak serce kołatało, ręce się pociły, twarz sztywniała, ciało przechodziły dreszcze. Nigdy nie pomyślałabym, że cierpię na depresję. Pani Kordusiak zastosowała kurację idealną, od pierwszej wizyty. Po dwóch dniach czułam się świetnie. Jestem w trakcie odstawiania lekarstw i mogę Bogu dziękować (a zwłaszcza mojej mamie) że trafiłam na takiego specjalistę!

witam leczyłem się u kilku lekarzy i muszę stwierdzić szczeże że Pani doktor jest właściwą osobą na właściwym miejscu. Jest bardzo miła. Porozmawia, posłucha i poradzi. Polecam Panią dr każdemu kto potrzebuje pomocy. Myślałem, że nikt już mi nie pomoże a jednak się myliłem. Wielki szacunek. W tak młodym wieku mieć takie doświadczenie.w

Mnóstwo jest lekarzy z wyboru lecz garstka z powołania. Pani Doktor Kordusiak ma powołanie, wiedzę i doświadczenie w tak młodym wieku. Szczerze i bez wachania polecam wszystkim wizytę u tak wyśmienitego psychiatry.