lekarz Mirosław Budzowski

Psychiatra

2,5
2,5

Korzystam z usług lekarza już od dłuższego czasu, odpowiednio dobiera leczenie do stanu zdrowia, nigdy nie było problemu z wizyta, zawsze wysłucha do końca, pyta o objawy, dopyta sam z siebie jak się czuje. Polecam lekarza z całego serca.

zapisaliśmy dziecko do tego lekarza,w czasie rozmowy telefonicznej żona podkreślała iż chodzi o 7-mio letnią dziewczynkę i lekarz kazał przyjechać,a w czasie wizyty stwierdził że nie zajmuje się dziećmi!!! bardzo dziękujemy panu Budzowskiemu za stracony czas i paliwo (nie jesteśmy z Leszna) i dodam,że pan ten raczej sam powinien udać się na wizytę do podobnego specjalisty skoro sam nie wie czym się zajmuje