lekarz Beata Pączek

Bardzo niemiła, traktuje pacjentów jak "zło konieczne". Zero empatii, zero podejścia do chorego, 3 przyłożenia stetoskopu - tyle trwa badanie.

Pani doktor nieprzyjemna, nie miła. Zostałam potraktowana z góry, po 3 minutach zostałam wyproszona z gabinetu twierdząc że szkoda czasu. Nie uzyskałam żadnej pomocy.

Jestem naprawdę w szoku zachowaniem tej Pani. Wyszła przed gabinet i krzyczała na syna dlaczego nie wchodzi. Była tak niemiła, wręcz hamska, że brak słów. Nigdy nie spotkałam takiego lekarza. Centrum Medyczne Salus Kłodzko, błagam zareagujcie?!

Nie polecam wizyt,z gorszym lekarzem się nie spotkałam. Ma 10 minut na pacjenta z czego 8 klepie na klawiaturze i naciaga na wizyty z Medicovera bo problemem jest na jednej wizycie dać receptę i skierowanie na badania trzeba umówić dwie. Bardzo nieprzyjemny człowiek.

Nie polecam Pani doktor. Nie posiada żadnej empatii do człowieka a jeśli ja posiada to niestety przy rozmowie jej nie widać. Nie pomogła mi jeśli chodzi o infekcje chociaż tej pomocy potrzebowałam.