Lekarze Polanica-Zdrój

dr n. med. Ireneusz Łątkowski

Piastowska 17a
Polanica-Zdrój

Dzięki panu doktorowi mam piękne piersi. Nareszcie. Po porodzie i karmieniu niestety nie wyglądały najlepiej, źle się z tym czułam. Udało mi się uzbierać pieniądze i przeprowadzić operację. Pan doktor to troskliwy i opiekuńczy człowiek dbający o swoich pacjentów.
Opinia dodana przez: Emila

lekarz Andrzej Mrowiec

Ortopeda

Jana Pawła 2

Dramat.
Zapłaciłem za usg i konsultację a skończyło się na wypisywaniu recepty przez 15 minut na komputerze i popijanie jakiegoś trunku z butelki przypominającej z wyglądu jak do burbona czy też koniaku.
Diagnoza po organoleptycznym podotykaniu bolącego miejsca była krótka i stanowcza. Zakaz chodzenia,biegania i tak do końca życia a niedługo sztuczne stawy, gdzie na co dzień aktywnie biegam na długich dystansach i dużo chodzę bez żadnych dolegliwości a poszedłem ...
Opinia dodana przez: Łukasz

lekarz Maciej Żerebecki

Psychiatra

Wolności 12
57-540 Lądek-Zdrój

Bardzo doby, konkretny, zdecydowany lekarz. Znający doskonale psychikę pacjenta, dokładny wywiad, trafnie dobiera leki,
poświęca czas pacjentowi, nie zbywa po 5 minutach. Pomógł mi wyjść z depresji. Polecam gorąco!

dr n. med. Piotr Wójcicki

al. Wojska Polskiego 23b
Polanica-Zdrój

Wspaniały człowiek i wybitny specjalista!
Panie Profesorze z całego serca dziękuję za radość życia którą dzięki Panu na nowo odzyskałam - dziękuję za kształtny, prosty - IDEALNY NOS!!!
Bardzo się cieszę że wśród wielu opinii zamieszczonych w internecie udało mi się zdecydować na operację u Wójcickiego - dziękuję osobom które zamieściły swoje opinie o doktorze- dzięki nim podjęłam właściwy wybór. Mam nadzieję że i moja opinia utwierdzi kogoś w słuszności ...

lekarz Władysław Wojtkiewicz

Anestezjolog

Specjalistyczne Centrum Medyczne

Polanica-Zdrój

To konkretny lekarz wszystko potrafi medyk profesjonalista najlepszy fachowiec potrafi wszystko naprawic to takze electronic,bede go pamietal !

Opinia dodana przez: jar

mgr Agata Stachów

Psycholog, Psycholog dziecięcy

Ku Dobremu
Jana Pawła II 2
57-350 Kudowa-Zdrój

Zdecydowanie mnie spotkania z Panią Agatą bardzo pomogły. Po rozwodzie depresja i trudności z tym związane pokonałam z pomocą Pani Agaty. Polecam zdecydowanie.
Opinia dodana przez: Monika
Polanica-Zdrój Chirurg plastyczny dr n. med. Ireneusz Siewiera

dr n. med. Ireneusz Siewiera

Chirurg plastyczny

Oddział Chirurgii Plastycznej Specjalistycznego Centrum Medycznego S.A. w Polanicy Zdroju
Jana Pawła II 2
57-320 Polanica-Zdrój

Nie spodziewałam się, że zabieg korekty powiek przebiegnie tak bezproblemowo. Od konsultacji do zabiegu wszystko bardzo sprawnie. Sam zabieg również zaskakująco krótki i bezbolesny. Rekonwalescencja też do najgorszych nie należała. Stosunkowo niewielki obrzęk. W ciągu tygodnia widoczne ślady zabiegu zniknęły. Była widoczna jedynie delikatna blizna, która z czasem blednie. Ogólnie pozytywnie mnie to zaskoczyła dlatego żałuję że zdecydowałam się na zabieg tak późno. Mogłam już wcześniej cieszyć się efektami.
Opinia dodana przez: Maria

dr n. med. Katarzyna Kobus-Zaleśna

Ortodonta

Specjalistyczny Gabinet Ortodontyczny
Chopina 2a
57-320 Polanica-Zdrój

Wspaniała, uśmiechnięta, pogodna Pani Doktor. Wspaniale podejście do pacjenta, pełen profesjonalizm. Każde pójście na wizytę = wielka radość że spotkania z przemiłą i ciepłą Panią Doktor.
Nic tylko się leczyć i prostować ząbki.😁 Zdecydowanie polecam!
Ząbki pięknie się prostują!
Opinia dodana przez: Maciej

lekarz Teresa Sikorska

Ginekolog

Buczka 36
57-350 Kudowa-Zdrój

uwaga, zwracam się z prośbą do pacjentek, które prywatnie przychodziły do gabinetu pani doktor w I kwartale 2014r. poszukuje zwłaszcza pacjentki z 3-4 dzieci (tablice rejestracyjne ząbkowice śląskie) która ok marca 2014r. była w zaawansowanej ciąży.
Opinia dodana przez: pacjentka

dr Robert Dębski

Traumatolog, Ortopeda

Szpital Specjalistyczny

57-320 Polanica-Zdrój

Doktor operował moją mamę - endoproteza stawu biodrowego. Dzięki niemu po pół roku Mama chodziła o kulach potem nawet bez. Gdy złamała rzepkę w kolanie i trafiła do innego szpitala, ortopeda zmierzył długość obydwu nóg i stwierdził, że tak równiutko to oni sami by nie zrobili. Myślę, że wie co robi.