lekarz Bogdan Strączyński

Ortopeda

Fachowiec jakich mało.Pan doktor uratował mi nogę po poważnym wypadku komunikacyjnym. Niestety w szpitalu gdzie przebywałem (okolice Warszawy) był krótko,a do leczenia przed okresem i po okresie gdy byłem pod opieką Pana Doktora mam niestety wiele zastrzeżeń. Każdemu życzę trafić w ręce tego Ortopedy!

Polecam ,fachowe podejscie, tak jak w poprzedniej opini. Trafiłem w ręce fachowca,niemam co dotego jakichkolwiek wątpliwości.

Odradzam badać dzieci u tego lekarza naszej córeczce postawił zła diagnozę co do bioderek, bez zadnego wyjaśnienia kazał tylko kupić ortezę i to tylko tam w szpitalu w sklepie, gdzie dziecko badane przez 2ch innych lekarzy jest zdrowe i wszystko ma idealnie bez potrzeby tego noszenia!!!

Wielki specjalista. Wyjątkowo uprzejmy wogóle nie patrzy na zegarek. Obrazowo i dobitnie tłumaczy. Bardzo polecam