Bardzo sympatyczny lekarz. Bardzo uprzejmy i kompetentny. Bardzo zaangażowany. Na prawdę godny polecenia. Zdecydowanie polecam 💪✌

Jestem bardzo wdzięczny doktorowi. Leczyłem się od 6 lat jeżdżąc od lekarza do lekarza. Pan Doktor jedyny potrafił trafnie zdiagnozować moją chorobę reumatyczną. Teraz jestem pod Jego stałą kontrolą, a mój stan zdrowia zdecydowanie się poprawił. Wcześniej niepotrzebnie tyle szukałem fachowców we Wrocławiu.

Fachowo udzielona porada. Leczenie skutaczne. Polecam korzystanie z usług Doktora.

lekarz wzbudza zaufanie i bardzo mi pomógł

lekarz wzbudza zaufanie i bardzo mi pomógł

Jak dowiedział się o chorobie mężą innej niż od leczył od 10 lat, to spanikował i teraz nawet nie chce przedłużać zwolnienia mimo zaleceń specjalistów.Ignorant