Kilka razy byłam pacjenętką dr Goleń i zawsze tak samo: powitanie ,diagnoza, efektywne leczenie i właściwe zalecenia. Widać , że w praktyce Tego lekarza to standard. Doktor Goleń to lekarz , który lubi swój zawód , a ilość pacjentów przed gabinetem jak przyjmuje jest najlepszą rekomendacją Jego wiedzy i zaangażowania . Polecam

Kilka razy byłam pacjenętką dr Goleń i
zawsze tak samo: powitanie ,diagnoza,
efektywne leczenie i właściwe zalecenia.
Widać , że w praktyce Tego lekarza to
standard. Doktor Goleń to lekarz , który
lubi swój zawód , a ilość pacjentów przed
gabinetem jak przyjmuje jest najlepszą
rekomendacją Jego wiedzy i zaangażowania . Polecam

Bardzo sympatyczny lekarz. Bardzo uprzejmy i kompetentny. Bardzo zaangażowany. Na prawdę godny polecenia. Zdecydowanie polecam 💪✌

Fachowo udzielona porada. Leczenie skutaczne. Polecam korzystanie z usług Doktora.

Jestem bardzo wdzięczny doktorowi. Leczyłem się od 6 lat jeżdżąc od lekarza do lekarza. Pan Doktor jedyny potrafił trafnie zdiagnozować moją chorobę reumatyczną. Teraz jestem pod Jego stałą kontrolą, a mój stan zdrowia zdecydowanie się poprawił. Wcześniej niepotrzebnie tyle szukałem fachowców we Wrocławiu.

lekarz wzbudza zaufanie i bardzo mi pomógł

lekarz wzbudza zaufanie i bardzo mi pomógł

Jak dowiedział się o chorobie mężą innej niż od leczył od 10 lat, to spanikował i teraz nawet nie chce przedłużać zwolnienia mimo zaleceń specjalistów.Ignorant