lekarz Beata Rostkowska-Nadolska

Specjalista na miarę naszych czasów. Komunikatywny laryngolog, pomocny, zainteresowany Pacjentem. Oby więcej takich ludzi

Pani Doktor Rostkowska-Nadolska wyjaśniła na czym polega problem, zaproponowała leczenie, zaleciła dalszy ciąg badań. Jestem bardzo wdzięczna i polecam z całego serca!

Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Lekarz rzeczowo przedstawia informacje na temat problemu i dalszego leczenia.

Doktor Rostkowska- Nadolska to przewspaniała, przesympatyczna osoba, która jasno określa stan zdrowia, szybko zdiagnozowała moja dolegliwość

Świetny specjalista, wszystko dokładnie wyjaśnia, omawia plan leczenia. Wizyta odbyła się punktualnie, krótki czas oczekiwania na wizytę w Medixie.

Pani Doktor konkretna, kontaktowa, podchodzi kompleksowo do pacjenta, wszystko dokładnie tłumaczy. Byłam już 3 razy na wizycie w Medixie i na pewno będzie moim stałym lekarzem. Polecam

Właściwa Osoba na właściwym miejscu. emanuje o dpani doktor wiedza i doświadczenie. Pełna kompetencja w tym co robi. Kompetentny laryngolog

Pełna kompetencja w tym co robi. Kompetentny laryngolog