lekarz Beata Sarnecka

Lekarz rodzinny

Liczba opinii: 1
Średnia ocen:1,0/5
Opinie:1
Zaufanie do kompetencji
1,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
1,0
Poświęcony czas
1,0
Kompleksowość podejścia
1,0
Uprzejmość
1,0
Godny polecenia
1,0
Dodaj opinię

Opinie pacjentów

Sortuj wg
1/5
Zaufanie do kompetencji
1,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
1,0
Poświęcony czas
1,0
Kompleksowość podejścia
1,0
Uprzejmość
1,0
Godny polecenia
1,0

* Zaufanie do kompetencji - Absolutny brak zaufania. Lekarz nie uznaje badań specjalistycznych za konieczne przy zagrażających życiu chorobach. * Poświęcony czas - Niedostateczny. Przy wizytach lekarz nie odpowiada na pytania, nie próbuje rozmawiać tylko od razu przepisuje leki lub każe przyjść następnym razem. Wizyta nie przekracza 5 minut. * godny polecenia - absolutnie nie, chyba że komuś odpowiada leczenie farmaceutyczne na bazie chybił trafił. Lekarzowi nie zależy na poprawieniu się stanu pacjenta. * tłumaczenie choroby i leczenia - nie ma tłumaczenia choroby, lekarz nie zleca badan specjalistycznych, ani przed ...

* Zaufanie do kompetencji - Absolutny brak zaufania. Lekarz nie uznaje badań specjalistycznych za konieczne przy zagrażających życiu chorobach.

* Poświęcony czas - Niedostateczny. Przy wizytach lekarz nie odpowiada na pytania, nie próbuje rozmawiać tylko od razu przepisuje leki lub każe przyjść następnym razem. Wizyta nie przekracza 5 minut.

* godny polecenia - absolutnie nie, chyba że komuś odpowiada leczenie farmaceutyczne na bazie chybił trafił. Lekarzowi nie zależy na poprawieniu się stanu pacjenta.

* tłumaczenie choroby i leczenia - nie ma tłumaczenia choroby, lekarz nie zleca badan specjalistycznych, ani przed ani podczas leczenia. Lekarz zaczyna leczenie farmakologiczne bez pewności co do choroby i jej przyczyny, po czym nie interesuje się dalszym stanem pacjenta.

* kompleksowość podejścia - Nie myśli kompleksowo. Brak jakiegokolwiek zainteresowania przyczynami choroby.

* Uprzejmość - Zapierające dech w piersiach arogancja i opryskliwość. Lekarz niechętnie przepisuje skierowania na badania specjalistyczne, nawet na żądanie rodziny. Zamawia ambulans, rzekomo na badania szpitalne, bez powiadomienia szpitala - kpi sobie z pacjentów i ich rodzin.

WięcejMniej
Dodaj opinię

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza.
Przeczytaj poradnik dodawania opinii.

  • Zaufanie do kompetencji
  • Poświęcony czas
  • Godny polecenia
  • Tłumaczenie choroby i leczenia
  • Kompleksowość podejścia
  • Uprzejmość
Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay statlastseen stat