lekarz Beata Stępień

Dermatolog, Wenerolog

2,7

Kompleksowe podejście Pani Doktor do tematu, bez owijania w bawełnę, przepisane leki działają bardzo szybko i szybko nadchodzi poprawa. Pani Doktor bardzo miła, uśmiechnięta, co też pomaga w leczeniu. Serdecznie polecam.

Pani doktor bardzo miła. Ale co z tego skoro diagnozy jak kulą w płot. Ja mogę się nie znać, ale wypadałoby żeby dermatolog w XXI w. nie mylił AZS z grzybicą...

Trafna diagnoza, odpowiednio dopasowane maści i leki na efekt nie musiałam długo czekać, już w pierwszych dniach stosowania terapii, przyniosło ulgę i z dnia na dzień widać było poprawę. Bardzo ważne jest stosowanie się do zaleceń(kolejność i czas nakładania maści i zażywanie leków w podanych dawkach) polecam Dr!

Szkoda było czasu mojej żony i córki i tak im nie pomogła. Ale chociaż czasu nie straciły za wiele bo wizyta trwała 5 minut. Odradzam.

myślałam, że doktorat w medycynie coś znaczy - a tu porażka -już lepiej wybrać prawdziwego specjalistę - ani diagnozy ani skutecznego leczenia odradzam

wizyta 70zł + 80zł przepisane leki (maść zel i tabletki). czas leczenia 3 tygodnie. efekt leczenia: brak. diagnoza najprawdopodobniej nie trafiona. jestem 150zł i miesiąć w plecy.

wizyta 70zł + 80zł przepisane leki (maść zel i tabletki).
czas leczenia 3 tygodnie. efekt leczenia: brak.
diagnoza najprawdopodobniej nie trafiona.
jestem 150zł i miesiąć w plecy.

bardzo mila pani doktor trafnie okresla chorobe i dobiera odpowiednie leki mnie wyleczyla w 100%.

Bez komentarza... Pośpiech, mało przyjemna atmosfera. Może prywatnie zachowuje się inaczej. Nie polecam!

Może to wina wizyty na NFZ ale pani doktor się raczej nie wysiliła. Wyglądało to tak jakby "załatwiała mnie w biegu" - trochę nie przystoi nawet jeśli moja choroba była błachostką w ocenie pani doktor - dla mnie i moich bliskich była czyms ważnym. Generalnie nie polecam.

Pani doktor niezwykle miła, uprzejma, bardzo cierpliwa. Świetnie potrafi wszystko wytłumaczyć, diagnozy bardzo trafne. Polecam każdemu!!!