Pani pstcholog to prawdziwy lekarz z powołania. Rozmowy z nią są prawdziwą przyjemnością, nie ocenia nikogo, a motywuje. Jej metody walki z problemami są naprawdę skuteczne. Bardzo indywidualnie i profesjonalnie podchodzi do swojego pacjenta i jego problemu, nie tylko ociera łzy, ale potrafi też pożartować i poprawić humor. Nie bagatelizuje, rozumie, wspiera. Naprawdę godna polecenia.

Pani Tomasik to świetny psycholog. Myślę, że skuteczność terapii nie jest jedynie wynikiem jej ogromnej wiedzy psychologicznej, ale też jej podejścia do pacjenta. Pani Psycholog stara się zrozumieć pacjenta i mu pomóc tak, aby był w stanie sam sobie radzić z problemami.

Mogę z czystym sumieniem polecić Panią Beatę. Osoba bardzo kompetentna, która potrafi słuchać i indywidualnie podejść do każdego pacjenta. Jest bardzo życzliwa, miła i bardzo pomocna w rozwiązywaniu osobistych problemów.

Wspaniała, miła, szczera, pomaga mi bardzo w moich lękach. Polecam wszystkim bardzo gorąco. Jestem bardzo zadowolona z efektow terapii.

Wciąż poszukujesz "Psycholog Wieluń"?

PSYCHE, ESKULAP
Wieluń

Prywatny Gabinet Izabela Nowak Wieluń
Os. Armii Krajowej 16, I piętro
98-300 Wieluń
Prywatny Gabinet Izabela Nowak Wrocław
Ul. Świdnicka 39, II piętro
50-439 Wrocław
Stowarzyszenie Psychoedukacji i Terapii “Evolutio”
ul. Legnicka 65
54-206 Wrocław