lekarz Benita Siarkiewicz

Wzorowo przeprowadzona gastroskopia. Rzeczowe i przystępne wyjaśnienie przebiegu badania. Wzbudzająca szacunek wiedza.

Wzorowo przeprowadzona gastroskopia. Rzeczowe i przystępne wyjaśnienie
przebiegu badania. Wzbudzająca szacunek wiedza.

Dokładnie wczoraj byłem u Pani doktor Benity Siarkiewicz która w Zakładzie Endoskopia Szpitala im. Rydygiera wykonywała mi badanie kolonoskopii. Pragnę wyrazić swoją wdzięczność za podejście do pacjenta, profesjonalizm, wyjaśnienie wszystkiego i sprawne przeprowadzenie badania. Jako pacjent czułem się wręcz zaopiekowany zarówno przez panią doktor Benitę jak również asystujaca jej pielęgniarkę Panią Małgorzate Chomiczka której również dziękuję za stworzenie miłej atmosfery w trakcie całej wizyty. Słowa uznania dla Pani doktor i personelu pomocniczego. Życzę powodzenia i dalszych sukcesów w pracy zawodowej. Zadowolony pacjent Wiesław z Podkarpacia.

Zadowolony pacjent Wiesław z Podkarpacia.

Pani Doktor wykonała mi kolonoskopię w Luxmed przy ul. Czerwone Maki w Krakowie (26 maja 2022 r.). Zmagam się z WZJG już ponad 30 lat i podobne badanie robiłem wiele razy w szpitalach bez znieczulenia (NFZ) i drugi raz w Luxmed ze znieczuleniem. Wybierając lekarza oparłem się na opiniach innych pacjentów i się nie zawiodłem. Badanie przebiegło tak sprawnie, że zapamiętałem tylko kadry: miła rozmowa z anestezjologiem, bezbolesne wkłucie wenflonu, ja na łóżku i grupa życzliwie wyglądających specjalistów wokół mnie, ja przed monitorem i młoda kobieta rzeczowo wyjaśniająca mi wyniki badania. Mam nadzieje, że podziękowałem. Jeśli miałbym panią Doktor ocenić jednym zdaniem, to: jest wyjątkowo dobrze zorganizowaną i kompetentną osobą z talentem zarządzania zespołem. Polecam!