lekarz Bernard Piotuch

Zdecydowanie polecam, wspaniały lekarz, p dr operował moją dość mocno połamaną, roztrzaskaną prawarękę wykazał się bardzo dużym zaangażowaniem i ogromnym profesjonalizmem, przede wszystkim, co dla mnie bardzo istotne, Pan dr potrafi rozmawiać z pacjentem, jest osobą komunikatywną,szczegółowo odpowiada na wszystkie pytania, wykazuje się zrozumieniem i empatią , czuć że wykonywany zawód to prawdziwa pasja pana doktora, prawdziwe powołanie Jestem bardzo wdzięczna również za leczenie mojej lewej ręki po złamaniu, dziękuję bardzo i życzę sobie i wszystkim pacjentom tylko takich lekarzy, polecam z całego serca

Najbardziej pomocny i kompetentny lekarz jak spotkałem w naszej służbie zdrowia. Miałem zabieg usunięcia żylaków kończyny dolnej. A miałem bardzo duże i brzydko wyglądające żylaki. Byłem pod profesjonalną opieką Pana doktora tak przed zabiegiem jak i po zabiegu. Noga super się zagoiła i wygląda coraz lepiej. Teraz wybieram się na zabieg drugiej nogi i nie wyobrażam sobie żeby inny lekarz mi to robił. Jeszcze raz dziękuję i polecam Pana doktora.

Bardzo dobry lekarz, odpowiedzialny, miły, kompetentny, 20 maja miałem zabieg hemoroidów, pan doktor jest bardzo dokładny, jestem bardzo zadowolony wszystko się pogoiło, i jak najbardziej polecam i bardzo dziękuję panie doktorze,

Miałem niedawno przeprowadzony zabieg przepukliny pachwinowej, w szpitalu na ul. Unii Lubelskiej. Bardzo szybko doszedłem do siebie, rana szybko się zagoiła, zabieg przeszedł bez problemów. Doktor Piotuch to człowiek miły, kompetentny, kontaktowy, cierpliwie odpowiada na pytania. Nie zawsze się takich spotyka. Godny polecenia

Od kilku lat miałem problemy z hemoroidami, leczenie jakiemu byłem poddawany niewiele mi pomogło. Około dwa lata temu doszła także szczelina odbytu, wiązało to się z dodatkowym bólem i dyskomfortem. Były więc następne wizyty u chirurga, przyjmowałem różne maści tabletki przeciwbólowe, nic to jednak nie pomagało. Trzy miesiące temu trafiłem do dr. Bernarda Piotucha, Pan doktor od razu na pierwszej wizycie zajął się moim problemem, przedstawił mi moją sytuację, nakreślił plan leczenia oraz czas i przebieg powrotu do zdrowia. Zostałem skierowany do szpitala na operację wycięcia szczeliny odbytu oraz hemoroid. ...

Od kilku lat miałem problemy z hemoroidami, leczenie jakiemu byłem poddawany
niewiele mi pomogło. Około dwa lata temu doszła także szczelina odbytu, wiązało
to się z dodatkowym bólem i dyskomfortem. Były więc następne wizyty u chirurga,
przyjmowałem różne maści tabletki przeciwbólowe, nic to jednak nie pomagało.
wycięcia szczeliny odbytu oraz hemoroid. Operacja przebiegła bardzo sprawnie i bezboleśnie,
po trzech dniach zostałem wypisany ze szpitala. Leczenie przebiegło zgodnie z tym co Pan
doktor powiedział przed operacją. Dziś dzięki kompetencji wiedzy i zaangażowaniu pana dr. Bernarda Piotucha dwa miesiące po operacji czuję się bardzo dobrze.
Bardzo dziękuję i polecam.

Polecam z całego serca Pana dr nauk med.Bernarda Piotucha. To lekarz oddany całkowicie dla pacjenta.Lekarz,który chce leczyć i wyleczyć.Ogrom wiedzy medycznej i bardzo empatyczny. Miły,serdeczny i kontaktowy a przy tym bardzo skromny. Moja operacja kciuka prawej ręki przebiegła bez żadnych komplikacji. Lekarz bardzo dokładny i zwracający szczególną uwagę na higienę ran i dezyfekcję. Wizyty pooperacyjne również miłe i wyczerpujące w temacie.Za trzy miesiące następna wizyta. Życzę każdemu pacjentowi takiego lekarza.Ogrom wiedzy i super podejście do pacjentów. Znam jeszcze jednego takiego lekarza ,ale innej specjalizacji. Panu doktorowi bardzo za pomoc i uwolnienia mnie od bólu.Jeszcze raz szczerze polecam Pana doktora B.Piotucha. Wdzięczna pacjenta.

Bardzo dobry doktor. Przemiły, uprzejmy, kulturalny. Fachowiec w każdym calu, bardzo dobrze wykonał zabiegi, po zabiegach żadnych problemów nie było. Warto się leczyć u takiego lekarza. Pełne zaufanie, szkoda , że u innych tego nie ma.

Dwa tygodnie temu Pan Doktor operował mnie - laparoskopowa cholecystektomia wraz z uwolnieniem zrostów otrzewnowych jelitowych i wątroby. Ja i mój syn bardzo obawialiśmy się operacji ale Pan Doktor dzięki temu, że jest wyjątkowo ciepły i serdeczny wzbudził moje wielkie zaufanie i poczucie bezpieczeństwa. Po operacji bardzo szybko wróciłam do zdrowia. Wspaniały i biegły w sztuce medycznej lekarz. Bardzo dziękuję Panie Doktorze.

Po operacji bardzo szybko wróciłam do zdrowia.
Wspaniały i biegły w sztuce medycznej lekarz.
Bardzo dziękuję Panie Doktorze.

Pełen profesjonalizm. Pan Doktor operował mnie drugi raz, choć nie należę do odważnych pacjentek Pan Doktor wzbudził we mnie ogromne zaufanie i poczucie bezpieczeństwa. Ciepły, miły, kultularny. Bardzo polecam 😊

Bardzo kompetentny. Nastawił złamany palec poprawiając po poprzednim lekarzu i zalecił leczenie (oczywiście zignorowane przez lekarzy w poradni.) Kulturalny, uprzejmy i komunikatywny.