lekarz Bernard Piotuch

Dwa tygodnie temu Pan Doktor operował mnie - laparoskopowa cholecystektomia wraz z uwolnieniem zrostów otrzewnowych jelitowych i wątroby. Ja i mój syn bardzo obawialiśmy się operacji ale Pan Doktor dzięki temu, że jest wyjątkowo ciepły i serdeczny wzbudził moje wielkie zaufanie i poczucie bezpieczeństwa. Po operacji bardzo szybko wróciłam do zdrowia. Wspaniały i biegły w sztuce medycznej lekarz. Bardzo dziękuję Panie Doktorze.

Po operacji bardzo szybko wróciłam do zdrowia.
Wspaniały i biegły w sztuce medycznej lekarz.
Bardzo dziękuję Panie Doktorze.

Pełen profesjonalizm. Pan Doktor operował mnie drugi raz, choć nie należę do odważnych pacjentek Pan Doktor wzbudził we mnie ogromne zaufanie i poczucie bezpieczeństwa. Ciepły, miły, kultularny. Bardzo polecam 😊

Bardzo kompetentny. Nastawił złamany palec poprawiając po poprzednim lekarzu i zalecił leczenie (oczywiście zignorowane przez lekarzy w poradni.) Kulturalny, uprzejmy i komunikatywny.