lekarz Bogdan Adamik

Dzien dobry .Moja obiektywna szczera opinia na temat Doktora Bogdana Adamika znam go od dziecka .Lekarz bardzo mily ludzki i uczynny .Ale zawsze sie spieszy w Przychodni w ktorej jest szefem Nie m'a czasu leczyc i bedac ❤️ pacjeta jesli jest po operacji ,Cisnienia ,pyta co potrzeba? Nie przeglada wynikow badan ktore leza w kopercie w gabinecie zabiegowym pielegniarek !Nie stosuje i nie informuje pacjeta w jaki sposob mozna mu pomoc ,jakie sa metody leczenia ! Leczenie skutkow choroby a nie poszukiwanie przyczyny tej choroby pogarsza stan zdrowia pacjeta .Jest sympatyczny i jesli zostanie wezwany na prywatna wizyty domowe wykazuje kompetencje ,pomoc i fachowosc ! Leczyl mnie z powodu bolu glowy ale nigdy nie skuerowal na badania do neurolog ,na topographie komputerowa ,badanie krwi .Leczy od x lat moich rodzicow. .Efekty sa takie ze zamiast powstrzymac rozwoj chorob ojca i matki doprowadzil swoim postempowaniem do kalectwa oboje rodzicow .Matka Pani X nie chodz bo nie postawil odpowiedniej diagnozy 5 lat wczesniej kierujac jà do specjalisty do przychodni ortopedycznej mozna bylo powstrzymac jej i uniknac operacji endoplastyki stawu kolanowego wystarczylo zastosowac lek Ossopon ktory powstrzymalby degradacje stawow i ostéoporose . .Skierowanie na fizjoterapie pogorszylo jej stan pekniecie podstawy !.Prosilam o pampersy dla mamy na NFZ oraz balkonik .Kiedy mama byla invalida w wieku 40 lat a powodu problemow zdrowotnych powiedzial ze ma uklady a renta Kosztuje x zl !Moj ojciec pan x ma schorzenia reumatologiczne genetyczne ,Lekarz mimo wszystkich symptomow tej choroby nigdy nie zlecil badan ?Efekty sa oplakane ma problemy psychologiczne ,problemy z sercem ,pucami ,jelitami i zoladkiem ,reumatologiczne i neurologiczne problemy z poruszaniem ,dretwieniem nog ,skurcze Niedostosowanie lekow do tej choroby i brak rozpoznania doprowadzilo ojca do kalectwa.Mam oboje rodzicow inwalidow oto efekty leczenia tego milego i sympatycznego czlowieka. Dla dobra pacjetow najlepiej bedzie ich chronic przed takim lekarzem !Mam nadzieje ze Pan doktor nie bedzie szkodzic ludziom .Tacy lekarze nie sa potrzebni robia wiecej szkoly niz pozytku .A wyludzanie pieniedzy i obietnice zalatwienia renty mojej mamie bo ma uklady w ZUS u lekarzy kolegow orzecznikow bylo apodeum jego profesjonalizmu lekarskiego ! xxx

Wspaniały człowiek. Nie żałuje czasu, troskliwy, miły. Oczywiście bardzo profesjonalny. Nie zostawia człowieka bez pomocy. Prowadzi do dobrego końca. Życzę nam więcej takich lekarzy. Polecam