dr n. med. Bogdan Bury

2,6
2,6

Najlepsze lekarz jakiego znam. Bardzo empatyczny. Leczenie się u Pana doktora od zawsze. Aktualnie leczy mojego męża i robi więcej niż specjalista który ma wszystko gdzieś

MASAKRA !!! Pan Bogdan Bury obraża pacjentów, nie chce kierować na badania, nie można się z nim porozumieć a leczy tak sobie. Może już czas pomyśleć o emeryturze i zwolnić miejsce komuś kto chce leczyć? Zdecydowanie NIE POLECAM

Zdecydowanie NIE POLECAM

Trzeba powiedzieć wprost, iż mało kto Doktora jest wstanie zrozumieć. Niestety jedyne co mi zostało po wizycie to żal i postanowienie o tym aby już nigdy nie mieć przyjemności a raczej jego braku z korzystania z pomocy Owego lekarza. To dla pacjenta przykre.

nie polecam, nie chce mu się pojechać do ciężko chorego pacjenta, nie chce przepisać karetki przewozowej

Doktor z dużym doświadczeniem. Jak dotąd zawsze udawało mu się skutecznie pomagać mi w dolegliwościach.