dr n. med. Bogdan Kitliński

Neurochirurg

Przemiły człowiek...podczas wizyty nie spieszył się wszystko wyjaśnił szczegółowo..odpowiedział na każde pytanie! Polecam!

Polecam!

19.10.2013 r miałem operowany kręgosłup przez doktora Kitlińskiego. Jest bardzo dobrym specjalistą, a zwłaszcza wspaniałym człowiekiem. Jest to lekarz z powołania i wielkim sercem dla swoich pacjentów. Bardzo miły i opiekuńczy. Polecam wszystkim ludziom doktora Kitlińskiego, którzy mają problemy z kręgosłupem. Nikt inny się Wami tak nie zaopiekuje ! Dziękuję jeszcze raz za wszystko co Pan dla mnie zrobił.

Z czystym sumieniem mogę polecić dr Kitlińskiego, jeszcze nigdy nie spotkałam takiego lekarza na swojej drodze. Wspaniały człowiek! Operował mnie na początku grudnia i wszystko przebiegło bez żadnych komplikacji. Strasznie się bałam, ale było warto. Zanim wrócę do normalnego życia i będę mogła wykonywać wszystkie czynności wiadomo,minie jeszcze sporo czasu, ale póki co nareszcie zapomniałam co to ból, nie drętwieją mi ręce, normalnie się wysypiam! Jeśli ktoś zastanawia się nad operacją to śmiało mogę napisać, że nie ma sensu dłużej cierpieć i warto oddać swój kręgosłup w ręce dr Kitlińskiego. ...

Pozdrawiam Pana serdecznie. pacjentka Ewa

Moja opinia na temat Pana doktora jest nijaka. Miałam kilka razy u niego operowany kręgosłup w odcinku lędźwiowym i nadal cierpię. Nie wiadomo czy z winy samego Pana doktora, czy też nie da się lepiej tego zrobić, bo tego od Pana doktora nie usłyszałam. Przede wszystkim co mam mu do zarzucenia to to, że nie słucha pacjenta. Niektóre zmiany u mnie są nieodwracalne, a on po którejś wizycie z rzędu zachowuje się jakby pierwszy raz o moich dolegliwościach słyszał. Pewnie byłby dobrym lekarzem gdyby się na pacjencie skupił a nie bazował na ilości, a w końcu za 180 zł.można wymagać aby Pan doktor skupił się na badaniu. Nie wspominając już nawet o kosztach zabiegu.

Dr Kitliński robił moje lędźwia w grudniu 2010 i wszystko jest SUPER. Nieraz coś zaboli w plecach ale można przeżyć bez tabletek i zastrzyków no i jest normalne czucie w stopie, wróciłem normalnie do pracy. Jeśli ktoś zastanawia się nad operacją to tylko powiem że niema się nad czym zastanawiać operować, naprawiać puki jest jeszcze co, potem rehabilitacja trochę zmienić tryb życia tak jak doktor karze i normalnie żyć. Dr Kitliński to prawdziwy profesjonalista mówi co i jak beż żadnej ściemy. Warto oddać swój kręgosłup w ręce tego doktora. Pozdrawiam ...

Pozdrawiam
Andrzej T

Super pozytyw za super potraktowanie, operację i miły kontakt lekarz-pacjent. Dr Kitliński to właściwy człowiek na właściwym miejscu. Dziękuję Panie Doktorze

Wspaniały lekarz o wielkim sercu.Poświęca pacjentowi całą uwagę.Wnikliwy,ciepły,sympatyczny,bardzo otwarty i niesamowicie miły.Zdecydowanie mogę polecić Pana doktora bo jest to najlepszy specjalista z jakim miałam styczność i mimo ,że Dr.Kitliński prawdopodobnie nie sypia:)-bo pracuje w tylu miejscach ,że wydaje się nie mieć na to czasu to nie daje się odczuć jego zmęczenia i mimo niesamowitej ilości pacjentów potrafi stworzyć atmosfere ,że to własnie Ty jesteś najważnieszy.Poprostu cudowny i bardzo inteligentny człowiek.Pozdrawiam serdecznie.

Najwspanialszy lekarz i człowiek.Profesjonalista w każdym calu,do tego taki miły ciepły i otwarty na drugiego człowieka.Lekarz z powołania.Zgadzam się z przedmówcami ,iż można powierzyć Swoje ,życie w ręce Pana Doktora.Szkoda ,że tak niewielu jest ludzi jak Dr.Kitliński i barzdo się cieszę ,że mam szansę leczyć się własnie u Niego.Cudowny człowiek.Pozdrawiam serdecznie

Bardzo sympatyczny lekarz.Wyjaśnił mi na czym polega moja choroba.Nie rwie się do operacji.W moim przypadku stwierdził ,że operacja mogła by niczego nie zmienić ,czyli bóle by były dalej.zaprosił mnie na wizytę za 2 lub 3 miesiące .Być może jeżeli będzie mój stan się pogarszał zdecyduje o operacji.póki co musze żyć z bólem.Tak czy inaczej polecam Go innym pacjentom.

to są jakieś kpiny! wizyta prywatna kosztuje 180zł, a ja czuję się oszukany i okradziony. nie zostałem nawet zbadany i dowiedziałem się, że ludzi zdrowych boli, więc mnie będzie boleć tym bardziej. ciekawe na jakiej podstawie to stwierdził, skoro nawet nie był w stanie się pofatygować i mnie zwyczajnie zbadać. otrzymałem skierowanie na dwa badania ale sam mam się dowiedzieć, które z nich będzie możliwe do wykonania, bo ten ''lekarz'' nie był w stanie nawet odpowiedzieć, czy przy moim schorzeniu mogę takowe mieć wykonane. jedyny + to ''lekarz'' jest uprzejmy, no ale nie po to tam poszedłem, aby wysłuchać uprzejmości. dałem się zwyczajnie nabić w butelkę.