dr n. med. Bogdan Kitliński

Neurochirurg

Widocznie musi sam sobie wpisywać dobre opinie.Znam pacjentkę,która była przez niego operowana, po zabiegu dalej miała dolegliwości i nie mogła już do niego dotrzeć.Przez telefon udzielał tylko informacji, że on zrobił wszystko dobrze i głowy ma mu nie zawracać.Operacja była przeprowadzona prywatnie, odpłatnie.Po zgłoszeniu się do innego lekarza i wykonania kontrolnego badania, musiała być ponownie operowana.

Hmm, dziwny zbieg okolicznosci, polowa opinii wystawiona minuta po minucie (05/12/10) przez osoby o zaskakujaco podobnych nazwach kont. I wszystkie oczywiscie to same piatki. Zastanawiajace... Czyzby autoreklama? Jesli tak to dlaczego? Boi sie Pan prawdziwych ocen i opinii od rzeczywistych pacjentow?

Uważam , że jest to najlepszy neurochirurg w całej Polsce!!!!!!!!

Uważam , że jest to najlepszy neurochirurg w całej Polsce!!!!!!!!

Z czystym sumieniem mogę polecić dr Kitlińskiego, jeszcze nigdy nie spotkałam takiego lekarza na swojej drodze. Wspaniały człowiek! Operował mnie na początku grudnia i wszystko przebiegło bez żadnych komplikacji. Strasznie się bałam, ale było warto. Zanim wrócę do normalnego życia i będę mogła wykonywać wszystkie czynności wiadomo,minie jeszcze sporo czasu, ale póki co nareszcie zapomniałam co to ból, nie drętwieją mi ręce, normalnie się wysypiam! Jeśli ktoś zastanawia się nad operacją to śmiało mogę napisać, że nie ma sensu dłużej cierpieć i warto oddać swój kręgosłup w ręce dr Kitlińskiego. ...

Pozdrawiam Pana serdecznie. pacjentka Ewa

Lepszego lekarza nie znam!!Panie Doktorze jest Pan Wielki!!

Lepszego lekarza nie znam!!Panie Doktorze jest Pan Wielki!!

Barrrrrdzo Profesjonalny i niezwykle sympatyczny Lekarz!!Zmienił Pan Moje życie i za to będe wdzięczna już zawsze.Naprawde rzadko spotyka się takich ludzi.Pozdrawiam Serdecznie

NAJLEPSZY!!!Poprostu rewelacja.pełen profesjonalizm i podejście do pacjenta.Uroczy człowiek.

Wspaniały,Wyjątkowy Największej klasy specjalista.Poprostu niesamowity człowiek.Polecam !!

Najwspanialszy lekarz i człowiek.Profesjonalista w każdym calu,do tego taki miły ciepły i otwarty na drugiego człowieka.Lekarz z powołania.Zgadzam się z przedmówcami ,iż można powierzyć Swoje ,życie w ręce Pana Doktora.Szkoda ,że tak niewielu jest ludzi jak Dr.Kitliński i barzdo się cieszę ,że mam szansę leczyć się własnie u Niego.Cudowny człowiek.Pozdrawiam serdecznie

Wspaniały lekarz o wielkim sercu.Poświęca pacjentowi całą uwagę.Wnikliwy,ciepły,sympatyczny,bardzo otwarty i niesamowicie miły.Zdecydowanie mogę polecić Pana doktora bo jest to najlepszy specjalista z jakim miałam styczność i mimo ,że Dr.Kitliński prawdopodobnie nie sypia:)-bo pracuje w tylu miejscach ,że wydaje się nie mieć na to czasu to nie daje się odczuć jego zmęczenia i mimo niesamowitej ilości pacjentów potrafi stworzyć atmosfere ,że to własnie Ty jesteś najważnieszy.Poprostu cudowny i bardzo inteligentny człowiek.Pozdrawiam serdecznie.