lekarz Bogdan Małolepszy

Pan doktor kompetentny, żeczowy, poprostu pełny profesjonalizm. A do tego miły, sympatyczny i dowcipny. Dziękujemy Panie doktorze. Tatiana i Nastusia Nowak.

Gorąco polecam pana doktora.Jest przemiły i umie słuzyć wsparciem,wszystko wytłumaczy. W poniedziałek wyszlam ze szpitala w Wodzisławiu Śl.po operacji jestem zadowolona,fachowa opieka lekarzy i personelu po prostu nie da sie opisac słowami.Kobiety w razie potrzeby nie czekajcie i nie bójcie się niczego.Polecam i dziękuje za okazaną pomoc.Izabela Szlachta

Pan Doktor uratował życie mojemu dziecku:) W odpowiedniej chwili podjął decyzję o cesarskim cięciu. Syn był owinięty pępowiną i groziło mu uduszenie. Dziękuję Panie Doktorze!!

PAN DOKTOR ODBIERAŁ MOJ PORÓD. I JESTEM NIE ZADOWOLONA Z TEGO ŻE DŁUGO ZWLEKAŁ Z PODJĘCIEM DECYZJI BY ZROBIĆ CESARKE. A POTEM MÓJ DZIDZIUŚ URODZIL SIĘ PODDUSZONY I NIEDOTLENIONY.

Gorąco polecam, wspaniały jako człowiek i lekarz.Nigdy nie zawodzi.

Gorąco polecam, wspaniały jako człowiek i lekarz.Nigdy nie zawodzi.

doktor-wysoki profesjonalizm człowiek-konkretny-"nie leje wody",wytłumaczy wszystko od a do z, tak jak powinno być .Polecam wszystkim.

doktor-wysoki profesjonalizm

bardz dokładny, kompetentny lekarz bardzo polecam kobietom