lekarz Bogdan Sulżyc

Byłam zmuszona przyjść do doktora bo mój lekarz był na zwolnieniu. Przyszłam do gabinetu po opowiedzeniu panu Bogdanowi co mi dolega parsknął śmiechem. Czułam się zażenowana tym bardziej,że cała ta sytuacja miała miejsce przy pielęgniarce. Ten lekarz już dawno pokazał,że pracuje za karę i nie powinien wykonywać swojego zawodu.

Ten lekarz nie powinien juz dawno pracować.Wyrotek stwierdzony jako jelitówką. Ledwo uratował mnie lekarz w Szczecinie. Doktor Sulzyc wygonił mnie z gabinetu. Tragedia.

Ten lekarz nie nadaje się do leczenia zwierząt, a co dopiero dzieci. Nie potrafi rozpoznać najprostszych chorób u dzieci, a jak się przyjdzie z diagnozą od innego lekarza, to wyśmiewa ją. Jest opryskliwy, wredny i przemądrzały. Przepisuje leki nawet nie tłumacząc, po co je przepisuje. Powinien się zastanowić, czy przypadkiem nie zakończyć swojej kariery lekarskiej,bo jak się nie ma odpowiedniej wiedzy,to nie powinno się leczyć dzieci!!!

OMIJAJ Z DALEKA NIE POTRAFIŁ ROZPOZNAĆ OSPY OPRYSKLIWY OBRAŻONY NA ŚWIAT ŻE MUSI PRACOWAĆ

Strasznie wredny czlowiek mial do mnie pretensje ze przyszlam na wizyte, kompletnie nie nadaje sie do tego zawodu, praca to dla niego zlo konieczne, zdecydowanie nie polecam!!!