lekarz Bogna Jezierska

Pulmonolog

2,4
2,5
2,2

Pani doktor bardzo nie uprzejma. Na pierwszej wizycie kazała mi dać wyniki przeróżnych badań których nie miałam robionych za ich brak nawrzeszczała na mnie że jestem kompletnie nie przygotowana do wizyty. Miałam wrażenie że Pani doktor w ogóle nie słuchała mnie gdy mówiłam o swoich dolegliwościach. Co moje drugie słowo Pani doktor mówiła tylko o wynikach badań. Skierowała mnie do gabinetu obok na badanie spirometrii i kazała przyjść po chwili z wynikami gdy przyszłam Pani doktor nawet nie spojrzała na wyniki tylko odłożyła je gdzieś na bok i zaczęła pisać coś na kartce. Na koniec wizyty powiedziała że jestem pod złym adresem i powinnam się udać do innej placówki gdzie będę musiała czekać rok na przyjęcie. Tak więc podsumowując Pani doktor: chce wyniki nie wiadomo skąd, nie słucha pacjenta, jest bardzo nie uprzejma i kompletny brak szacunku do pacjenta. Bardzo odradzam wizytę u tej Pani.

Pani doktor bardzo niemiła. Nie słucha tego co pacjent mówi. Jeśli RTG płuc i badanie słuchowe jest OK., to wg niej pacjent jest zdrowy. I powinien się cieszyć. Nie słucha jeśli pacjent zgłasza inne dolegliwości. Ponadto rząda wyników przeróżnych badań krwi oraz opinii innych lekarzy specjalistów. Jeśli się ich nie ma to krytykuje pacjenta. A te które pacjent ma ze sobą, to mimo iż ich zażądała to ledwo co na nie spojrzała. Odradzam wizytę u tej pani doktor!

Wyjątkowo niesympatyczna i ignorując pacjentów. Szok jeszcze z takim zachowaniem i brakiem zainteresowania pacjentem jeszcze się nie spotkalam

Pani doktor to ten typ lekarza, który ingerować chce we wszystko oprócz podjęcia leczenia. Jest wręcz agresywna, wyładowuje swoją frustrację na pacjentach. Atakuje za brak nieobowiązkowych szczepień, zresztą jak widać nie tylko nas to spotkało. My jej płacimy z naszych podatków, więc trochę więcej pokory pani doktor. Specjalistą jest ona bardzo przeciętnym, ale mniemanie o swojej fachowości na bardzo wysokim poziomie

Dziękuję Pani doktor za trafną diagnozę i skierowanie na badania TK i PED które wykryły mały guzek. Dzięki temu jestem już po operacji.

Na ludzi nie zaszczepionych pani doktor reaguje agresją. Wyjątkowo nieprzyjemna. Brak słów. Omijajcie szerokim łukiem.

Brak słów.
Omijajcie szerokim łukiem.

Byłem u Pani doktor po Covidzie, kompetentna, uważnie mnie wysłuchała , mogłem bez pośpiechu opisać wszystkie moje dolegliwości. Szczegółowo wytłumaczyła mi wszystkie konsekwencje zakażenia i ryzyka ponownego zakażenia Covid. Skierowała mnie na dodatkowe badania zachęcała do skorzystania z rehabilitacji oddechowej co u mnie przyniosło bardzo pozytywne skutki - za co jestem wyjątkowo wdzięczny pani doktor bo nie za bardzo wierzyłem w skuteczność takiej prostej rehabilitacji , a jednak. Nie dziwię się Pani doktor że zdecydowanie reaguje na ludzi którzy nie zakładają w przychodni maseczek. Co drugi w poczekalni był bez ...

Nie dziwię się Pani doktor że zdecydowanie reaguje na ludzi którzy nie zakładają w przychodni maseczek. Co drugi w poczekalni był bez maseczki a z rozmowy wynikało że również przeciwnik szczepień Covid. Nie rozumiem ludzi którzy narażają w ten sposób moje zdrowie ( w przychodni ) i przyjmujących ich lekarzy.

Przykro mi, ale pani w sposób agresywny napadła na mnie za brak szczepień przeciw covid. Odmówiła badania spirometrii.

Pani bardzo nie miła, niesympatyczna i arogancka. Ingerowała w moje życie prywatne co nie powinno ją interesować.

jestem b. zadowolona z leczenia u Pani doktor, gdzie trafiłam po przechorowaniu covidu, poświecila mi sporo czasu na wyjasnienie powiklan pocovidowych, skierowała na badania, Miła , uprzejma ,polecam

Miła , uprzejma ,polecam