lekarz Bogna Kwella

Internista

Pani doktor jest bardzo dobrym hipertensjologiem. Zawsze czułam, że chce mi pomóc. Ciężko było mi się pogodzić z faktem, że nadciśnienie mam na tyle wysokie, że muszę regularnie brać leki, szczególnie, że byłam nastolatką. Pani doktor była bardzo wyrozumiała, co sprawiło, że łatwiej było mi zaakceptować tę sytuację. Bardzo polecam.

To jest lekarz naprawdę z powołania to jest Lekarz Miłosierdzia. Uprzejma posiadająca wiedze i troska o zdrowie pacjenta. Życzę dalszych sukcesów i dużo po prostu najwięcej zdrowia.

Cudowna i ciepła osoba, a do tego fachowiec w swojej dziedzinie. Wysłała mnie na wszystkie możliwe badania i sprawdziła wszelkie możliwe wyniki, aby postawić właściwą diagnozę. Inni lekarze, u których byłem, nie potrafili powtórzyć nazw badań, na jakie zostałem skierowany. Doktor Kwella to osoba, do której warto zgłosić się z problemem nadciśnienia tętniczego.

Wciąż poszukujesz "Internista Bartąg"?

Olsztyn

Żwirki i Wigury 34