Internista Olsztyn

lekarz Jerzy Milejski

Internista

Wilczyńskiego 6C/24
10-686 Olsztyn

Lekarz sympatyczny, zainteresowany indywidualnym zdrowiem pacjenta - kiedy ostatnio przyszłam po rutynowe wypisanie recept, doktor przejrzal moje „cv”, jedna z recept wypisal bez problemu, o drugi lek zapytal
czy starczy jeszcze na pare dni i zlecil skierowanie na badania, zeby wiedziec, czy nie zmienic mi dawki, bo ostatnie wyniki byly sprzed kilku miesiecy, wiec w przeciwienstwie do innych opinii tutaj uwazam, ze jest osoba kompetentna zarowno jesli chodzi o wypisywanie ...
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Bogdan Malina

USG, EKG

Żwirki i Wigury 34
42-256 Olsztyn

Zdecydowanie najlepszy lekarz w Częstochowie (przyjmuje w okolicach Cz-wy: Olsztynie)!
- bardzo duża wiedza (co zresztą widać po pierwszej wizycie)
- trafna diagnostyka chorób
- w pełni indywidualne podejście
- niska cena wizyt prywatnych
- bardzo miły, spokojny i skromny
- każdemu pacjentowi poświęca dużo czasu (przez co kolejki nie raz mogą być nieco długie)
- w razie potrzeby wykona na miejscu USG

Po prostu prawdziwy lekarz!

Przez ...

lekarz Agnieszka Pawtel

Reumatolog, Internista

Niepubliczny Ortopedyczny Zakład Opieki Zdrowotnej nr 55. Ambulatorium artroskopowe
al.Wojska Polskiego 80
Dajtki, Olsztyn

W 100% zgadzam się ze wszystkimi opiniami powyżej. Nigdy więcej do tego lekarza!!!!
Ironiczny uśmiech nie schodzący z twarzy pani doktor podczas całej wizyty, na każde pytanie lekceważąca odpowiedź, zero empatii. Zupełnie nie rozumiem dlaczego pracuje jako lekarz skoro pacjent to intruz.
Opinia dodana przez: gosia

lekarz Dorota Terlik

Pediatra, Internista

Dajtki, Olsztyn

Byłam już u kilku pediatrów z córką (8 lat), ale wrócę już tylko do Dr Terlik. Jak dla mnie super łączy ciepłe podejście do dziecka z niezbędna stanowczością, żeby dobrze zdiagnozować. Widzę, ze córka jej ufa. Mnie jasno i przystepnie wytłumaczyła w czym problem. Przed gabinetem inna matka nie mogła się jej nachwalić. Będę u niej z córką za jakiś czas znowu, wtedy updatuję moją opinię

lekarz Lucyna Stocka

Lekarz medycyny pracy, Internista

ulica Szrajbera 9/10
10-007 Olsztyn

Wielka porażka... Zero kompetencji,zero podejścia do pacjenta.. Liczy się kasa kasa i jeszcze raz kasa...

NIE POLECAM !!!!!!!!!!!!!

Co do pielęgniarki to szkoda słów. Stara zrzedliwa baba!

Ot to moje zdanie.
Pozytywne opinie to chyba sobie sami wystawiają :)
Opinia dodana przez: Anonimka

lekarz Jacek Majewski

Kardiolog, Internista

Dziewanny 14
10-084 Dajtki, Olsztyn

STANOWCZO NIE POLECAM !
Nie jest to prawdziwy lekarz z powołania !
Lekarz jak wielu innych , którzy wiedzą tylko jak kasować pieniądze za wizytę !
NIE POLECAM !
SZKODA TYLKO PIENIĘDZY NA WIZYTY !
Żałuję wydanych pieniędzy ! ile by to było w zimie karmy dla ptaków za 300 zł !

lekarz Dorota Wiatr-Bykowska

Internista, Endokrynolog

Żołnierska 18 lok. 57
10-561 Dajtki, Olsztyn

Bardzo miła, sympatyczna i doświadczona pani doktor 😉 wysłucha, wytłumaczy, kieruje na szersze badania, spyta o zdrowie i samopoczucie. Widać że lekarz z powołania. Przyjmuje punktualnie, bywają poślizgi podczas wizyt, ale nie ma co się dziwić jak wizyta co 5min w jednej placówce i tak dużo pacjentów 😉

lekarz Małgorzata Szwed

Lekarz rodzinny, Internista

NZOZ "HELIOS"
Balbiny Świtycz-Widackiej 3
10-691 Olsztyn

wspaniały lekarz rodzinny- polecam każdemu takiego lekarza / anioł/ jestem szczęsliwy ,
że jest moim lekarzem

lekarz Bogna Kwella

Internista

Żołnierska 18 lok. 57
10-561 Dajtki, Olsztyn

Pani doktor jest bardzo dobrym hipertensjologiem. Zawsze czułam, że chce mi pomóc. Ciężko było mi się pogodzić z faktem, że nadciśnienie mam na tyle wysokie, że muszę regularnie brać leki, szczególnie, że byłam nastolatką. Pani doktor była bardzo wyrozumiała, co sprawiło, że łatwiej było mi zaakceptować tę sytuację. Bardzo polecam.
Opinia dodana przez: Dominika

lekarz Jerzy Romaszko

Lekarz rodzinny, Internista

Pana Tadeusza 6 lok. 19/20
10-444 Dajtki, Olsztyn

Przystojny, miły, profesjonalny lekarz. Lubię te wizyty. Wytłumaczy wszystko konkretnie, jasno bez zbędnych ogródek, ale uprzejmie z klasą. Jestem zadowolona z mojego wieloletniego lekarza. Czuję, że mnie rozumie i moje problemy zdrowotne.
Opinia dodana przez: Aneta

Interniści w Olsztynie