Internista Olsztyn

Dajtki, Olsztyn

Czytałam wcześniejsze opinie, więc poszłam z dzieckiem do niej. Nie znam się na kompetencjach, więc nie chcę oceniać, ale podejście do dziecka i wyjaśnienie "co i jak" bardzo mi się spodobało. Jeszcze zobaczę jak po kontroli za tydzień

Żołnierska 18 lok. 57
10-561 Dajtki, Olsztyn

Pani doktor jest bardzo dobrym hipertensjologiem. Zawsze czułam, że chce mi pomóc. Ciężko było mi się pogodzić z faktem, że nadciśnienie mam na tyle wysokie, że muszę regularnie brać leki, szczególnie, że byłam nastolatką. Pani doktor była bardzo wyrozumiała, co sprawiło, że łatwiej było mi zaakceptować tę sytuację. Bardzo polecam.

Opinia dodana przez: Dominika

Żołnierska 18 lok. 57
10-561 Dajtki, Olsztyn

Wspaniala Pani Doktor przyjela mnie w Lidzbarku Warm.Lekarz z powolania.
Zalatwila wszystko od razu.Super kobieta.

Wspaniala Pani Doktor przyjela mnie w Lidzbarku Warm.Lekarz z powolania.
Zalatwila wszystko od razu.Super kobieta.

lekarz Danuta Markowska

Internista, Lekarz rodzinny

Niepubliczny Zakład Lecznictwa Otwartego "Poradnia Rodzinna" w Dobrym Mieście
ulica Olsztyńska 3
11-040 Olsztyn

Bardzo dobra Pani Doktor wszystko dokładnie wyjaśnia . Nie zbywa pacjenta .Osoba serdeczna ,empatyczna i wyrozumiała. Nie przepisuje leków na "ślepo " najpierw przeprowadza dokładny wywiad z pacjentem.Pani doktor godna polecenia.

Opinia dodana przez: Dorota

Warszawska 30
10-086 Olsztyn

Jestem świeżo po zabiegu wykonanym przez p. Roberta Łowczaka w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym w Olsztynie. Wystawiam b. wysoką opinię bez przesady, każda 5tka jest na swoim miejscu.

Serdeczny, kompetentny człowiek; jako szeregowy pacjent czas na kozetce spędziłem w przyjaznej atmosferze, informowany na bieżąco, sam zabieg zaś przebiegł sprawnie i zupełnie bezboleśnie.
Z wyrazami szacunku.

Opinia dodana przez: Piotr

Kopernika 1/5
10-900 Olsztyn

To nie reklama, tylko szczera prawda. Indywidualne podejście do każdego Pacjenta. Nie należę do grupy seniorów. Pani doktor nigdy nie odmawia przyjęcia, pacjenta bez wcześniejszej rejestracji, oczywiście po wcześniejszej rozmowie z nim. Nie patrzy także na zegarek. Zawsze przyjmuje wszystkich pacjentów, nawet po ustawowym czasie pracy. Rzetelna, miła, cierpliwa, niesamowicie szczera , tłumacząca zasady i przebieg choroby. Osobiście podchodząca do każdego Pacjenta, tzn. 15 minutowy kwadrans ,,NFZ'' u Pani doktor wcale nie obowiązuje, tyle ile potrzeba na Pacjenta.
Szczerze bardzo polecam, a dla Pani doktor życzę dużo zdrowia, dla obecnych i przyszłych Pacjentów także.
Marek z Olsztyna

Opinia dodana przez: Marek Kruk

lekarz Arkadiusz Pyszko

Internista, Hipertensjolog

GABINET HIPERTENSJOLOGICZNO-INTERNISTYCZNY ARKADIUSZ PYSZKO SPECJALISTA CHORÓB WEWNĘTRZNYCH I HIPERTENSJOLOGII
Kanta 17 lok. 101

Internista, Lekarz rodzinny

NZOZ "HELIOS"
Balbiny Świtycz-Widackiej 3
10-691 Olsztyn

Polecam! Z Vita-Med i Panią Dorotą Żerańską mam kontakt od wielu lat z racji mojego miejsca zamieszkania. Moja opinia jest jak najbardziej pozytywna, Pani doktor dysponuje ogromną wiedzą, zawsze ma czas żeby porozmawiać z pacjentem, udzielić rad i pocieszyć. Lekarz z prawdziwego zdarzenia, który na pierwszym miejscu ma dobro pacjenta. Wiedza, fachowość, profesjonalizm, indywidualne i serdeczne podejście do pacjenta, to rzeczy które sprawiają, że Pani Dorota Żerańska jest jednym z najlepszych lekarzy z jakim miałem kontakt.

Opinia dodana przez: Tomek

lekarz Mirosław Wawryk

Internista, Lekarz medycyny pracy

Niepubliczny Akademicki Zakład Opieki Zdrowotnej Sp. z o.o.

Dajtki, Olsztyn

Uprzejmy, profesjonalny, godny polecenia.

Uprzejmy, profesjonalny, godny polecenia.

"Centrum Medyczne POLMED" Oddział Olsztyn
Wyszyńskiego 5B
10-457 Olsztyn

Bardzo dobre psychologiczne podejście do pacjenta. Angażująca się, empatyczna, wspierająca. Bardzo polecam Panią doktor.