Internista Olsztyn

Dajtki, Olsztyn

Byłam już u kilku pediatrów z córką (8 lat), ale wrócę już tylko do Dr Terlik. Jak dla mnie super łączy ciepłe podejście do dziecka z niezbędna stanowczością, żeby dobrze zdiagnozować. Widzę, ze córka jej ufa. Mnie jasno i przystepnie wytłumaczyła w czym problem. Przed gabinetem inna matka nie mogła się jej nachwalić. Będę u niej z córką za jakiś czas znowu, wtedy updatuję moją opinię

Żołnierska 18 lok. 57
10-561 Dajtki, Olsztyn

Pani doktor jest bardzo dobrym hipertensjologiem. Zawsze czułam, że chce mi pomóc. Ciężko było mi się pogodzić z faktem, że nadciśnienie mam na tyle wysokie, że muszę regularnie brać leki, szczególnie, że byłam nastolatką. Pani doktor była bardzo wyrozumiała, co sprawiło, że łatwiej było mi zaakceptować tę sytuację. Bardzo polecam.
Opinia dodana przez: Dominika

lekarz Danuta Markowska

Reumatolog, Lekarz rodzinny

Niepubliczny Zakład Lecznictwa Otwartego "Poradnia Rodzinna" w Dobrym Mieście
ulica Olsztyńska 3
11-040 Olsztyn

Bardzo dobra Pani Doktor wszystko dokładnie wyjaśnia . Nie zbywa pacjenta .Osoba serdeczna ,empatyczna i wyrozumiała. Nie przepisuje leków na "ślepo " najpierw przeprowadza dokładny wywiad z pacjentem.Pani doktor godna polecenia.
Opinia dodana przez: Dorota

Warszawska 30
10-086 Olsztyn

Jestem świeżo po zabiegu wykonanym przez p. Roberta Łowczaka w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym w Olsztynie. Wystawiam b. wysoką opinię bez przesady, każda 5tka jest na swoim miejscu.

Serdeczny, kompetentny człowiek; jako szeregowy pacjent czas na kozetce spędziłem w przyjaznej atmosferze, informowany na bieżąco, sam zabieg zaś przebiegł sprawnie i zupełnie bezboleśnie.
Z wyrazami szacunku.
Opinia dodana przez: Piotr

lekarz Małgorzata Szwed

Lekarz rodzinny, Internista

NZOZ "HELIOS"
Balbiny Świtycz-Widackiej 3
10-691 Olsztyn

Bardzo dobra i ciepła ma wspaniałe podejście do pacjęta diagnozy p doktor są trafione więcej takich lekarzy

Kopernika 1/5
10-900 Olsztyn

To nie reklama, tylko szczera prawda. Indywidualne podejście do każdego Pacjenta. Nie należę do grupy seniorów. Pani doktor nigdy nie odmawia przyjęcia, pacjenta bez wcześniejszej rejestracji, oczywiście po wcześniejszej rozmowie z nim. Nie patrzy także na zegarek. Zawsze przyjmuje wszystkich pacjentów, nawet po ustawowym czasie pracy. Rzetelna, miła, cierpliwa, niesamowicie szczera , tłumacząca zasady i przebieg choroby. Osobiście podchodząca do każdego Pacjenta, tzn. 15 minutowy kwadrans ,,NFZ'' u Pani doktor ...
Opinia dodana przez: Marek

lekarz Arkadiusz Pyszko

Internista, Hipertensjolog

GABINET HIPERTENSJOLOGICZNO-INTERNISTYCZNY ARKADIUSZ PYSZKO SPECJALISTA CHORÓB WEWNĘTRZNYCH I HIPERTENSJOLOGII
Kanta 17 lok. 101
10-691 Dajtki, Olsztyn

Życzę wszystkim do takiego specjalisty się dostać

lekarz Dorota Żerańska

Lekarz rodzinny, Internista

NZOZ "HELIOS"
Balbiny Świtycz-Widackiej 3
10-691 Olsztyn

Polecam! Z Vita-Med i Panią Dorotą Żerańską mam kontakt od wielu lat z racji mojego miejsca zamieszkania. Moja opinia jest jak najbardziej pozytywna, Pani doktor dysponuje ogromną wiedzą, zawsze ma czas żeby porozmawiać z pacjentem, udzielić rad i pocieszyć. Lekarz z prawdziwego zdarzenia, który na pierwszym miejscu ma dobro pacjenta. Wiedza, fachowość, profesjonalizm, indywidualne i serdeczne podejście do pacjenta, to rzeczy które sprawiają, że Pani Dorota Żerańska jest jednym z ...
Opinia dodana przez: Tomek

lekarz Mirosław Wawryk

Lekarz medycyny pracy, Internista

Niepubliczny Akademicki Zakład Opieki Zdrowotnej Sp. z o.o.

Dajtki, Olsztyn

Uprzejmy, profesjonalny, godny polecenia.

"Centrum Medyczne POLMED" Oddział Olsztyn
Wyszyńskiego 5B
10-457 Olsztyn

Bardzo dobre psychologiczne podejście do pacjenta. Angażująca się, empatyczna, wspierająca. Bardzo polecam Panią doktor.

Interniści w Olsztynie