lekarz Robert Łowczak

Bardzo kontaktowy, sympatyczny lekarz co ma ogromny wpływ na przebieg badania w spokojnej bezstresowej atmosferze . Podczas wizyty na bieżąco wyjaśnia i tlumaczy, widać zaangażowanie i doświadczenie. Szczerze polecam!

Szczerze polecam!

Godny polecenia, przeszłam wiele badań, ale to zasługuje na najwyższe oceny. Wszystko na plus. A przy tym bezboleśnie, bez cienia skrępowania

Godny polecenia, przeszłam wiele badań, ale to zasługuje na najwyższe oceny.
Wszystko na plus. A przy tym bezboleśnie, bez cienia skrępowania

Godny oplecenia specjalista. Kolonoskopia wykonana bezboleśnie, dokładnie. Miła atmosfera w gabinecie pomimo rodzaju wykonywanego badania. Lekarz wszystko po kolei tłumaczy, rozmawia z pacjentem. Pani pielęgniarka, bardzo pomocna, niezmiernie miła osoba. Badanie wykonane w Szpitalu Uniwersyteckim w Olsztynie.

Godny polecenia lekarz. Zabieg był wykonany bezboleśnie. Zabieg był robiony w Elblągu w Ośrodku Twoje Zdrowie.

Miałem wykonywaną kolonoskopię w Medpharmie w Starogardzie Gdańskim, która przebiegła bezboleśnie(bez znieczulenia) w miłej i przyjemnej atmosferze. Doktor na bieżąco informował o przebiegu badania. Polecam lekarza Roberta Łowczaka!!!!

Jestem świeżo po zabiegu wykonanym przez p. Roberta Łowczaka w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym w Olsztynie. Wystawiam b. wysoką opinię bez przesady, każda 5tka jest na swoim miejscu. Serdeczny, kompetentny człowiek; jako szeregowy pacjent czas na kozetce spędziłem w przyjaznej atmosferze, informowany na bieżąco, sam zabieg zaś przebiegł sprawnie i zupełnie bezboleśnie. Z wyrazami szacunku.

Z wyrazami szacunku.