lekarz Bogumił Nestor

Wenerolog, Dermatolog

Taki powinien byc lekarz,pelny zaufania,wyslucha pacjenta. Kocha swoja prace. 🍀👍🍀. Polecam. Pomozcie,przedwczoraj zgubil na plazy okulary ‼️‼️‼️‼️‼️‼️

Bardzo kompetentny lekarz , polecam . Wytłumaczył szczegóły dolegliwości , od razu rozpoznał dolegliwość , powiedział żeby dzwonić w razie pytań , świetna osoba

bardzo dobry specjalista .zarowno jako diagnosta i w terapii

bardzo dobry specjalista .zarowno jako diagnosta i w terapii

Dla mnie to szok! Byłem czterokrotnie u tego lekarza, każda wizyta kosztowała mnie po 80zł. Ale najgorsze jest dla mnie to że pan doktor źle postawił mi diagnoze. Czterokrotnie leczył mnie innymi i dość mocnymi lekami na zapalenie bakteryjne a co się okazało to miałem brodawczaka. Żałuje że wcześniej nie zmieiłem lekarza bo zaoszczedził bym czas pieniądzei przede wszystkim zdrowie. Jak najbardziej nie polecam i odradzam tego lekarza.

łasy tylko na kase.Nie tłumaczy przebiegu leczenbia.wizyta trwa tylko kolo trzech minut