dr Bogumiła Stępień

Dermatolog, Wenerolog

2,2

Jestem pełna podziwu dla wiedzy Pani doktor. Świetne podejście do dzieci. Diagnozowała moją córkę w poradni na nfz. Powoli wszystko sprawdziła (córka ma nietypowe znamię na szyi), cierpliwie tłumaczyła co to za zmiana. Jestem pod wrażeniem.

Ta lekarka jest najgorszym dermatologiem jakiego spotkałam w życiu. Na wizycie zbagatelizowała mój problem, nie chciała mi zrobić testów alergicznych. Stwierdziła, że nie jestem aktualnie opuchnięta i nie mam wyprysków to po co? Nieważne, że mam świąd całego ciała.Najśmieszniejsze jest to, że mówiła o profilaktyce.Profilaktyka jest najważniejsza.Kiedy powiedziałam, ze nie wiem co dokładnie spowodowało u mnie atak pokrzywki trwający 4 miesiące to jak mam dbać o profilaktykę, to powiedziała ,ze mam odstawić wszystkie kosmetyki, chemię itp.A potem znów tekst o profilaktyce. Dała mi kartkę że jak spuchnę to mam przyjść. I pewnie wtedy też nie będzie testów bo będę na lekach. Zmarnowane skierowanie.Ciekawe czego uczą się tam studenci. Na pewno nie empatii i właściwego stosunku do pacjenta. NFZ płaci za mnie więc dlaczego nie mam prawa do leczenia???????????

Ta pani moim zdaniem nie zasługuje na miano lekarza. Jestem nie tylko rozczarowana jej podejściem do pacjenta - przede wszystkim mam poczucie zmarnowanego czasu. Po trzygodzinnym oczekiwaniu na wizytę "pani doktor" nakrzyczała na mnie - powiedziała że w ogóle nie powinna mnie przyjmować, zupełnie nie obchodziły jej moje dolegliwości, traktowała mnie z góry, wręcz z pogardą. Zignorowała moje objawy i rzucała łacińskimi terminami wyraźnie chcąc popisać się swoją wiedzą, co de facto zupełnie mnie nie interesowało. Ostatecznie doszło między nami do bardzo nieprzyjemnej wymiany zdań podczas której ta pani udowodniła jak niski poziom reprezentuje. Mam nadzieję że opisane tutaj przeze mnie doświadczenie powstrzyma innych ludzi przed udaniem się do tej kobiety- jest to zwykła strata czasu. Zamierzam wystosować odpowiednią skargę i na pewno nie zostawię tak tej sprawy pinieważ jest to zwykły skandal i bezkarne chamstwo.

Polecam, leczę trądzik. Inni lekarze nie potrafil pomóc.

Polecam, leczę trądzik. Inni lekarze nie potrafil pomóc.

Pani doktor oskarżyła mnie o samookaleczenie jak byłam jeszcze dzieckiem. Niestety jej diagnoza nie była trafna, ponieważ przez jej błąd lekarski moja choroba rozwinęła się i dziś walczę o życie.

Pani doktor na początku stwierdziła, że nie powinna mnie w ogóle przyjmować. Gdy próbowałem opowiedzieć o swoich zmianach na skórze, ich historie - ona przerywała nie dając w zasadzie nic powiedzieć. Rzuciła pobieżnie okiem na zmianę. Nie nawiązała ze mną ani razu kontaktu wzrokowego. W czasie, gdy starałem się przedstawić problem - odebrała telefon i rozmawiała około 2-3 minuty. Po rozmowie telefonicznej ani słowa wytłumaczenia, że to np. ważny telefon. Może mój problem nie był poważny, ale skąd mam to wiedzieć? Nie jestem lekarzem. Była bardzo nieuprzejma i nie odpowiadała ...

Była bardzo nieuprzejma i nie odpowiadała na moje pytania dotyczące zmian na skórze. Stwierdziła, że mogłaby pobrać wymaz, ale nie będzie tego robić. Odradzam każdemu - ja u tej Pani doktor byłem po raz pierwszy i ostatni. Potraktowała mnie z góry, gdy ja starałem się być naprawdę uprzejmy. Nie chodźcie do niej jeśli - strata czasu i niepotrzebne nerwy.