lekarz Bogumiła Tobera-Pawlak

2,6

Pani Doktor jest rzetelna, sumienna i niezwykle kompetentna. Ma ogromną wiedzę, z wielkiem zaangażowaniem podchodzi do pacjenta. To jedyny lekarz, do którego wchodzi sie punktualnie na wizytę. DZIĘKUJĘ !!!

Od prawieb17lat jestem pacjentką Pani doktor. Jej diagnozy są w 100% trafne. Doskonale potrafi pomóc.Podczas wizyty nie okazuje cienia pośpiechu. Kompetentny lekarz i bardzo ciepła osoba.

Ja nie polecam tej pani Doktor. Chodziłam do niej kilka lat. Jak zaszłam w ciąże i chciałam by spr czy wszystko w porządku, ponieważ miałam ciężką prace, dużo dźwigałam a że to jest moja pierwsza ciąża to się obawiałam. Nawet nie chciała ze mną porozmawiać, spytać się o cokolwiek, pielęgniara do niej poszła, to ona stwierdziła że i tak za wczesna ciąża i nic nie zobaczy i mam czekać 3 tyg do umówionej wizyty :( Przy moim pytaniu co mam zrobić i czy dalej tak do pracy chodzić i ciężko pracować, stwierdziły że tak, ewentualnie niech mnie przesuną na stanowisko pracy choronionej ale żadnego zaświadczenia nie dały. Zero zainteresowania ze strony p. doktor czy nic się nie dzieje, czy nie ma plamienia itp. Bardzo mnie to zabolało i zniechęciło do tej pani doktor. Nie mogę również powiedzieć że przed ciążą była wpaniała bo tak nie było, teraz mogę stwierdzić że po prostu wykonuje swój zawód. tylko że lekarze powinni go wykonywać z sercem czego tu brakuje. empatii. Cieszę się że już do niej nie chodzę.

Ja chodzę do Pani doktor i nie narzekam dla mnie jest miła i uprzejma. Zawsze odpowie na moje pytania. Wizyta przebiega jak należy. Prowadziła mnie cała ciąże i wszystko było dobrze :) I urodziłam licznego i zdrowego synka.

Miałam wątpliwą przyjemność być u tej Pani na wizyce prywatnej i na kase chorych , gdyż cięzko jest wydawać opnie po jednej wizycie , na prywatnej wizycie jest ( przynajmniej stara się ) być troszke milsza , Bo generalnie jest to osoba niemiła , a nawet hamska , odnosiła sie do mnie jak do ... brak słów, i mimo ze mam 35 lat " waliła na ty ". Na prywatnej wizycie stwierdziła u mnie 3 tyg ciąże , po czym gdy poszłam w 6 tygodniu ciąży na kase chorych do przychodni (z tej złości ,chyba ze nie bece do końca ciąży chodzić prywatnie ) bez zadnej przyczyny stwierdziła poronienie i skierowała mnie do szpitala na Lyżeczkowanie. Dzięki przytomności lekarzy w szpitalu mam śliczną córkę , bo boje się pomyśleć co by było jakby ta pani przyjmowała mnie do szpitala . KOBIETY TRZYMAJCIE SIĘ OD NIEJ Z DALEKA !!!!