lek. dent. Bogumiła Toporowska

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

Uważałam ,że jest kompetentna. Ale za każdym razem jak przychodziłam to znajdowała mi nową dziurkę . Nawet tam gdzie już sama ją leczyła

polecam :) dobry sprawdzony lekarz, zęby zawsze są świr\etnie przeleczone, żadnych bubli/ poprawek nie trzeba robić................................................................

polecam :)

Tak jak pozostałe osoby potwierdzam,warto oddac kazde pieniadze na leczenie zabkow u tej pani warto :) moim zdaniem najlepszy stomatolog w swinoujsciu!!. :)

dobry lekarz i sprzet,nigdy sie nie spieszy i ma czas

dobry lekarz i sprzet,nigdy sie nie spieszy i ma czas

swietny specjalista,bardzo cierpliwy i dokładny,jedyny minus to podejscie do pacjentow rodem z pereelu

Bardzo dobry dentysta dziecinny. Przede wszystkim cierpliwy. Poświęca dziecku tyle czasu ile tzreba na wytłumaczenie cyklu leczenia. Profesjonalna. Jestem bardzo zadowolona i moje dziecko z przyjemnością chodzi na kontrole do tej Pani Doktor.